(19.6.) Priebežný zoznam prihlášok do súťaží mužov v súť. roč. 2024/2025 (stav k 19.6. o 21:45 h)

(15.6.) Majstrovstvá SR družstiev st. žiačok - Bošany: bronz ŠKST Topoľčany

(11.6.) Rozpis súťaží 2024/2025 - nové veci sú vyznačené zeleno, dôležité veci žlto (prihlášky boli poslané vedúcim klubov mailom). Termín podania prihlášky je do 25.06.2024!

(8.6.) Extraliga dorastenci / dorastenky - o majstra a o záchranu: u dievčat titul Raksitu a striebro Topoľčian

(2.6.) Sústredenia usporiadavané klubom KST RAKSIT: letný stolnotenisový kemp v Radave ; denný stolnotenisový tábor - letné prázdniny

(18.-19. 5.) Majstrovstvá SR jednotlivcov najml. žiactva - Valaliky: 8 medailových pozícií na NR kraj (3-3-2), v dvojhre zlato DE MIGUELA, striebro SUCHÉHO, bronz TRUSKOVEJ

(11.-12. 5.) Majstrovstvá SR jednotlivcov st. žiactva - Bratislava: 4 medailové umiestnenia pre NR kraj (3-0-1), v dvojhre titul ONDRUŠOVEJ

(4.-5. 5.) Majstrovstvá SR jednotlivcov dorastu - Čadca: 5 medailových priečok NR kraja (0-2-3), v dvojhre bronz ČINČUROVEJ

(27.-28. 4.) Majstrovstvá SR jednotlivcov ml. žiactva - Bratislava: jeden bronz zo štvorhry pre NR kraj

(20.4.) Právo štartu v 2. - 5. lige mužov v sezóne 2024/25

(20.4.) 2. liga muži - odložené stretnutia

(13.4.) 1. a 2. liga muži

(13.4.) Konečné poradia krajských súťaží mužov

(13.4.) O záchranu - 2. kolo + odvety kvalifikácie do 5. líg: 3. liga muži,  4. liga muži,  5. liga A muži,  5. liga B muži

(11.4.) Školenie a seminár rozhodcov - Mor. sv. Ján, ne 21.4.

(9.4.) Propozície turnaja - Trenčín, so 4.5.

(9.4.) Predohrávka - odveta kvalifikácie o postup do 5. ligy B mužov: Hronovce - Zem. Olča pi 12.4. o 18:00 h.

(6.4.) O záchranu - 1. kolo + kvalifikácia do 5. líg: 3. liga muži,  4. liga muži,  5. liga A muži,  5. liga B muži

(6.4.) Extraliga ženy, 1. a 2. liga muži

(4.4.) Letný stolnotenisový kemp RAKSIT v Radave

(3.4.) Oznam o turnaji v Žitavanoch - nedeľa 7.4.

(3.4.) Zmena hracej miestnosti - 5. liga B muži: o záchranu 1. kolo Zemné - Strekov B sa odohrá v ZŠ Zemné.

(2.4.) Pozvánka do Levíc na finále Extraligy mužov o majstra SR družstiev - sobota 6.4. o 11:00 h

(28.3.) Predohrávka - 4. liga muži: o záchranu 1. kolo Neverice - Klasov št 4.4. o 18:00 h.

(28.3.) Propozície reg. bod. turnaja  BA/TT kraja najml. a st. žiactva - Trnava, 7.4.

(27.3.) Postupy a o záchranu v krajských súťažiach mužov - doplnené v časti zostup 3. liga

(27.3.) Zmena hracej miestnosti - 3. liga muži: o záchranu 1. kolo Žitavany - Bánov B sa odohrá v ZŠ Žitavany.

(27.3.) Zmena hracej miestnosti - kvalifikácia o postup do 5. ligy A mužov: 1. stretnutie Žitavany C - M. Bedzany sa odohrá v ZŠ Žitavany.

(27.3.) Kvalifikácia o postup do 5. ligy A mužov - propozície

(27.3.) Kvalifikácia o postup do 5. ligy B mužov - propozície

(26.3.) O záchranu 3., 4. a 5. liga muži - súpisky (zoznam hráčov oprávnených hrať)

(22.-24.3.) Majstrovstvá SR jednotlivcov dospelých a do 21 rokov - Bratislava: 5 medailových umiestnení NR kraja (0 - 1 - 4), v dvojhre bronz Činčurovej v ženách aj do 21 rokov

(24.3.) DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE: v sobotu 6.4.2024 sa konajú voľbyAk niektoré družstvo v tento deň nemôže hrať doma z dôvodu konania volieb v ich hracej miestnosti, je túto skutočnosť povinný zástupca usporiadateľského družstva oznámiť tajomníkovi zväzu i vedúcemu súpera (v jednej správe na obe adresy, aby sa dalo skontrolovať, že správa bola zaslaná) najneskôr do štvrtka 28.3.2024V takom prípade sa súperi môžu dohodnúť na predohrávke, ktorú treba odohrať najneskôr do 5.4.2024, prípadne odohrať stretnutie v stanovenom termíne, pokiaľ si usporiadateľský klub nájde náhradnú hraciu miestnosť. Termín predohrávky obaja súperi nahlásia najneskôr deň pred jej odohratím! Ak sa na predohrávke nedohodnú a termín najneskôr do 4.4. nenahlásia, odohrá sa dané stretnutie povinne v nedeľu 7.4.2024, keďže už sa nerozhoduje v rámci tabuľky, ale vo vyraďovacom play off systéme vo vzájomnom stretnutí.

(23.3.) Postupy a o záchranu v krajských súťažiach mužov

(23.3.) Po skončení základnej časti súťaží: 3. liga muži,  4. liga muži,  5. liga A muži,  5. liga B muži

(19.3.) Zmena miesta a času - 4. liga muži: 22. kolo ŠOG Nitra B - Mojmírovce o 10:00 h, odohrá sa v Mojmírovciach.

(17.3.) Predohrávka - 5. liga A muži: 22. kolo Rišňovce - Výč.-Opatovce št 21.3. o 17:00 h.

(17.3.) Predohrávka - 5. liga A muži: 22. kolo Č. Kľačany - Zl. Moravce B st 20.3. o 17:00 h.

(17.3.) Extraliga dorastenci / dorastenky

(17.3.) 1. liga dorastenci,  1. liga dorastenky

(16.3.) 3. liga muži,  4. liga muži,  5. liga A muži,  5. liga B muži

(16.3.) Extraliga ženy, 1. a 2. liga muži

(14.3.) Zmena času - 5. liga B muži: 21. kolo Bešeňov - Kolárovo o 14:00 h.

(13.3.) Predohrávka - 4. liga muži: 21. kolo Strekov - Klasov pi 15.3. o 18:00 h.

(13.3.) Predohrávka - 5. liga A muži: 21. kolo Č. Kľačany - Paňa pi 15.3. o 18:00 h.

(13.3.) Predohrávka - 5. liga A muži: 22. kolo Tes. Mlyňany - Žitavany B ut 19.3. o 18:00 h.

(13.3.) Zmena hracej miestnosti - 3. liga muži: 22. kolo Žirany - Ludanice sa odohrá v Ludaniciach.

(11.3.) OZNAM: 2. stretnutie semifinále Extraligy mužov Vyhne - Čadca sa odohrá v piatok 15.3. o 18:00 h v Leviciach - stolný tenis aréna, Ľ. Podjavorinskej 13.

(11.3.) Predohrávka - 4. liga muži: 21. kolo Domino ŠOG Nitra B - Hont. Trsťany st 13.3. o 18:30 h.

(9.3.) 3. liga muži,  4. liga muži,  5. liga A muži,  5. liga B muži

(6.3.) Predohrávka - 5. liga A muži: 20. kolo Rišňovce - Neverice B pi 8.3. o 18:00 h.

(6.3.) Predohrávka - 5. liga A muži: 22. kolo Paňa - Neverice B st 20.3. o 18:00 h.

(6.3.) Zmeny súpisky - Šurany-Vlkas: muži B (3. liga) - vyradenie Polák Karol; muži D (5. liga) - doplnenie Polák Karol.

(5.3.) Predohrávka - 5. liga A muži: 20. kolo Tes. Mlyňany - Č. Kľačany st 6.3. o 18:00 h.

(4.3.) Zmeny hracej miestnosti - 5. liga A muži: 20. kolo Výč.-Opatovce - Žitavany B a 21. kolo Výč.-Opatovce - Kolíňany sa odohrajú v hracej miestnosti Funstar Topoľčany.

(4.3.) Predohrávka - 3. liga muži: 22. kolo Pok. Komárno - Lehota ne 17.3. o 11:00 h.

(3.3.) Extraliga zmiešaných družstiev ml. žiactva

(3.3.) 1. liga ml. žiaci 1. liga ml. žiačky

(2.3.) 3. liga muži,  4. liga muži,  5. liga A muži,  5. liga B muži

(2.3.) Extraliga ženy, 1. liga muži / ženy, 2. liga muži

(1.3.) Doplnenie súpisky - N. Zámky: ml. žiaci B (1. liga) - Scheiner Sebastian, Sedlák Jakub.

(1.3.) Doplnenie súpisky - Šurany-Vlkas: ml. žiaci (1. liga) - Buranský Lukáš.

(28.2.) OZNAM: 2. stretnutie štvrťfinále Extraligy mužov Vyhne - Galanta sa odohrá v piatok 1.3. o 18:00 h v Leviciach - stolný tenis aréna, Ľ. Podjavorinskej 13.

(26.2.) Predohrávka - 5. liga A muži: 19. kolo Tes. Mlyňany - Močenok C št 29.2. o 18:00 h.

(26.2.) Zmena miesta turnaja - 1. liga ml. žiačky: turnaj 5. kola za účasti Vlkasu, Raksitu Nitra, Trenčína a Tr. Jastrabia, ktorého usporiadateľom je Vlkas, sa odohrá v ZŠ Maňa.

(24.2.) 3. liga muži,  4. liga muži,  5. liga A muži,  5. liga B muži

(24.2.) Zmena hracej miestnosti - 5. liga B muži: 22. kolo Šurany-Vlkas C - Raksit Nitra sa odohrá v hracej miestnosti v Šuranoch.

(23.2.) Doplnenie súpisky - N. Zámky: muži C (5. liga B) - Kaňák Vojtech, Suchý Daniel, Masaryk Richard, Ozorák Martin.

(23.2.) Zmena času - 5. liga A muži: 18. kolo Močenok C - Paňa o 13:00 h.

(23.2.) Propozície majstrovstiev krajov TN+NR jednotlivcov ml. žiactva a dorastu - Bošany, ne 24.3.

(23.2.) Propozície majstrovstiev krajov TN+NR jedfnotlivcov najml. žiactva a st. žiactva - Bošany, so 30.3.

(21.2.) Zmena hracej miestnosti - 5. liga A muži: 18. kolo Čab B - Zl. Moravce B sa odohrá v Zl. Moravciach.

(21.2.) Predohrávka - 5. liga B muži: 18. kolo Strekov B - Chotín št 22.2. o 18:00 h.

(20.2.) Zmena hracej miestnosti - Tvrdošovce (5. liga B muži): klub bude svoje domáce stretnutia do konca súťažného ročníka hrať v Základnej škole  Tvrdošovce!

(20.2.) Predohrávka - 4. liga muži: 18. kolo Domino ŠOG Nitra B - Nitra 08 st 21.2. o 18:30 h.

(20.2.) Predohrávka - 5. liga A muži: 18. kolo Č. Kľačany - Rišňovce št 22.2. o 18:00 h.

(19.2.) Letný kemp RAKSIT v Radave

(18.2.) DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE:v termíne posledného 22. kola t.j. v sobotu 23.3.2024 sa konajú voľbyAk niektoré družstvo v tento deň nemôže hrať doma z dôvodu konania volieb v ich hracej miestnosti, je túto skutočnosť povinný zástupca usporiadateľského družstva oznámiť tajomníkovi zväzu i vedúcemu súpera (v jednej správe na obe adresy, aby sa dalo skontrolovať, že správa bola zaslaná) najneskôr do piatku 23.2.2024V takom prípade sa súperi môžu dohodnúť na predohrávke, ktorú treba odohrať najneskôr do 22.3.2024, prípadne odohrať stretnutie v stanovenom termíne, pokiaľ si usporiadateľský klub nájde náhradnú hraciu miestnosť. Termín predohrávky obaja súperi nahlásia najneskôr do stredy 6.3.2024! Ak dohodnutý termín do 6.3 nenahlásia, alebo sa na termíne predohrávky nedohodnú, odohrá sa dané stretnutie povinne v nedeľu 17.3.2024, resp. v nedeľu 10.3.2024, ak bude mať zainteresované družstvo v základe danej mužskej súpisky hráča hrajúceho v nedeľu 17.3. dorasteneckú ligu.

(18.2.) 1. liga st. žiaci 1. liga st. žiačky

(17.2.) 3. liga muži,  4. liga muži,  5. liga A muži,  5. liga B muži

(17.2.) Extraliga ženy, 1. a 2. liga muži

(16.2.) Predohrávka - 4. liga muži: 18. kolo Strekov - Raksit Nitra st 21.2. o 17:00 h.

(16.2.) Doplnenie súpisiek - Žitavany: dorastenky (1. liga) a st. žiačky (1. liga) - Rosinová Olívia.

(15.2.) Zmena hracej miestnosti - 5. liga A muži: 17. kolo Čab B - Tes. Mlyňany sa odohrá v Tes. Mlyňanoch.

(14.2.) Predohrávka - 5. liga B muži: 17. kolo Chotín - N. Zámky C št 15.2. o 18:00 h.

(13.2.) Zmena času - 5. liga B muži: 17. kolo Zemné - Mužla o 14:00 h.

(12.2.) Zmena hracieho času domácich stretnutí - Bánov: muži B (3. liga) - zostávajúce domáce stretnutia - 19. kolo s Ludanicami, 20. kolo so Žitavanmi a 21. kolo so Šuranmi-Vlkas B - sa budú hrať o 18:00 h.!

(12.2.) Predohrávka - 4. liga muži: 17. kolo Hont. Trsťany - Strekov pi 16.2. o 18:00 h.

(12.2.) Predohrávka - 4. liga muži: 17. kolo Raksit Nitra - ŠOG Nitra B ut 13.2. o 18:00 h.

(12.2.) Doplnenie súpisky - Levice: muži C (4. liga) - Reindl Peter.

(10.2.) 3. liga muži,  4. liga muži,  5. liga A muži,  5. liga B muži

(9.2.) Predohrávka - 4. liga muži: 17. kolo Neverice - Šurany-Vlkas C ut 13.2. o 18:30 h.

(9.2.) Zmena času - 5. liga B muži: 16. kolo Levice D - Chotín o 16:00 h.

(8.2.) Zmena času - 5. liga B muži: 16. kolo Štúrovo - Kolárovo o 16:00 h.

(8.2.) Doplnenie súpisky - Pok. Komárno: muži B (5. liga B) - Soós Tibor.

(7.2.) Predohrávka - 4. liga muži: 18. kolo Neverice - Klasov št 8.2. o 18:00 h.

(7.2.) Predohrávka - 4. liga muži: 18. kolo Mojmírovce - Raksit Nitra št 8.2. o 18:15 h.

(7.2.) Zmena hracej miestnosti - 5. liga A muži: 18. kolo Tes. Mlyňany - Zl. Moravce sa odohrá v Zl. Moravciach.

(6.2.) Predohrávka a zmena hracej miestnosti - 5. liga A muži: 16. kolo Žitavany B - Domino ŠOG Nitra C st 7.2. o 18:00 h v ZŠ Žitavany.

(5.2.) Predohrávka - 4. liga muži: 16. kolo Nitra 08 - Hont. Trsťany st 7.2. o 18:30 h.

(5.2.) Predohrávka - 5. liga A muži: 16. kolo Neverice B - Č. Kľačany st 7.2. o 18:00 h.

(5.2.) Predohrávka - 3. liga muži: 16. kolo Bánov B - Močenok B pi 9.2. o 19:00 h.

(5.2.) Predohrávka - 5. liga B muži: 16. kolo Mužla - Bešeňov pi 9.2. o 18:30 h.

(5.2.) Zmena hracej miestnosti - 3. liga muži: 16. kolo Žitavany - N. Baňa/Podl. sa odohrá v ZŠ Žitavany.

(4.2.) 1. liga ml. žiaci 1. liga ml. žiačky

(3.2.) 3. liga muži,  4. liga muži,  5. liga A muži,  5. liga B muži

(3.2.) Extraliga ženy, 1. liga muži / ženy, 2. liga muži

(2.2.) Zmena času - 4. liga muži: 15. kolo ŠOG Nitra B - Strekov o 10:00 h.

(2.2.) Doplnenie súpisky - Domino ŠOG Nitra: muži B (4. liga) - Kleman Miroslav.

(31.1.) Zmena času a hracej miestnosti - 3. liga muži: 15. kolo Žirany - Bánov B o 18:00 h v hracej miestnosti ŠOG Nitra.

(31.1.) Predohrávky - 1. liga ml. žiačky: po vzájomnej dohode zainteresovaných klubov sa tri stretnutia z turnaja 4. kola: Topoľčany - Raksit Nitra, Tr. Jastrabie - Topoľčany a Raksit Nitra - Tr. Jastrabie predohrajú pi 2.2. o 17:00 h v Topoľčanoch.

(31.1.) Preloženie stretnutia - 1. liga ml. žiačky: po vzájomnej dohode zainteresovaných klubov sa stretnutie z turnaja 4. kola Trenčín - Raksit Nitra odohrá v rámci turnaja 5. kola ne 3.3. vo Vlkase.

(29.1.) Predohrávka - 5. liga B muži: 17. kolo Tvrdošovce - Štúrovo st 31.1. o 19:00 h.

(29.1.) Predohrávka - 4. liga muži: 15. kolo Neverice - Raksit Nitra št 1.2. o 18:00 h.

(29.1.) Zmeny hracej miestnosti - 5. liga A muži: 15. kolo Výč.-Opatovce - Zl. Moravce B a 16. kolo Výč.-Opatovce - Močenok C sa odohrajú v hracej miestnosti Funstar Topoľčany.

(29.1.) Zmena hracej miestnosti - 3. liga muži: 15. kolo Žitavany - Levice B sa odohrá v ZŠ Žitavany.

(29.1.) Zmeny času - 3. liga muži: 15. kolo Šurany-Vlkas B - Jacovce a 5. liga B muži: 15. kolo Šurany-Vlkas D - Štúrovo o 18:00 h z dôvodu obsadenia hracej miestnosti.

(28.1.) Predohrávka - 5. liga A muži: 15. kolo Čab B - Žitavany B ut 30.1. o 18:00 h.

(27.1.) 3. liga muži,  4. liga muži,  5. liga A muži,  5. liga B muži

(25.1.) Zmena času - 5. liga A muži: 14. kolo Paňa - tes. Mlyňany o 14:00 h.

(25.1.) Zmena času - 5. liga A muži: 14. kolo Čab B - Výčapy-Opatovce o 18:30 h.

(24.1.) Predohrávka - 3. liga muži: 14. kolo Močenok B - Žitavany št 25.1. o 18:00 h.

(24.1.) Zmena času - 5. liga A muži: 14. kolo Močenok C - Žitavany B o 13:00 h.

(24.1.) Zmena času - 5. liga B muži: 15. kolo Mužla - Tvrdošovce o 10:00 h.

(23.1.) Doplnenie súpisky - Domino ŠOG Nitra: muži C (5. liga A) - Seneš Sebastián, Said Jabbar, Bartoš Miroslav.

(23.1.) Predohrávky - 1. liga ml. žiačky: po vzájomnej dohode zainteresovaných klubov sa dve stretnutia z turnaja 4. kola predohrajú: Trenčín - Tr. Jastrabie ut 23.1. o 17:30 h sa odohrá v Tr. Jastrabí a Trenčín - Topoľčany št 25.1. o 17:30 h sa odohrá v Topoľčanoch.

(21.1.) Extraliga dorastenci / dorastenky

(21.1.) 1. liga dorastenci,  1. liga dorastenky

(20.1.) 3. liga muži,  4. liga muži,  5. liga A muži,  5. liga B muži

(20.1.) 1. a 2. liga muži

(18.1.) Doplnenie súpisky - Trenčín: ml. žiačky (1. liga) - Kebísková Lenka.

(17.1.) Predohrávka - 5. liga B muži: 13. kolo Chotín - Zemné št 18.1. o 18:00 h.

(17.1.) Predohrávka - 5. liga A muži: 13. kolo Čab B - Neverice B št 18.1. o 18:00 h.

(17.1.) Zmena času - 5. liga A muži: 13. kolo Paňa - Výč.-Opatovce o 11:00 hod.

(17.1.) Predohrávka - 5. liga B muži: 14. kolo Tvrdošovce - Levice D st 24.1. o 18:00 h.

(15.1.) Predohrávka - 5. liga B muži: 13. kolo Tvrdošovce - Pok. Komárno B st 17.1. o 18:00 h.

(14.1.) 1. liga st. žiaci 1. liga st. žiačky

(13.1.) 3. liga muži,  4. liga muži,  5. liga A muži,  5. liga B muži

(12.1.) Zmena termínu - 1. liga ml. žiaci: turnaj 4. kola v Kozárovciach za účasti družstiev Kozárovce, Levice a N. Mesto sa po súhlase družstiev odohrá v nedeľu 21.1.

(12.1.) Doplnenie súpisky - Močenok: muži C (5. liga A): Sarka Vojtech.

(12.1.) Doplnenie súpisiek - Kozárovce: dorastenci (1. liga) - Kováč Samuel, Wolf Patrik, Wolfová Bianka; ml. žiaci (1. liga) - Wolf Patrik.

(12.1.) Doplnenie súpisky - Domino ŠOG Nitra: muži C (5. liga A) - Kupec Miroslav.

(11.1.) Zmena hracej miestnosti - Zemné (5. liga B muži): klub bude svoje domáce stretnutia do konca súťažného ročníka hrať v Kultúrnom dome Zemné!

(11.1.) Doplnenie súpisiek - Levice: muži C (4. liga) a muži D (5. liga B) - Pericht Robert.

(11.1.) Doplnenie súpisiek - Tr. Jastrabie: dorastenci (1. liga) - Hromník Filip, Šprtka Alexander; st. žiačky (1. liga) - Bročková Ema, Juríková Sára.

(11.1.) Doplnenie súpisky - Šurany-Vlkas: ml. žiaci (1. liga) - Hurtoň Adam, Kočický Martin, Veselka Martin, Černák Lukáš, Jaššo Leonard.

(10.1.) Zmena času - 4. liga muži: 12. kolo NR-Kynek - Strekov o 15:00 h.

(10.1.) Predohrávka - 3. liga muži: 12. kolo Bánov B - Jacovce št 11.1. o 18:00 h.

(8.1.) Zmena hracej miestnosti - 5. liga A muži: 12. kolo Výč.-Opatovce - Tes. Mlyňany sa odohrá v hracej miestnosti Funstar Topoľčany.

(7.1.) Predohrávka - 4. liga muži: 12. kolo Mojmírovce - Nitra 08 st 10.1. o 18:00 h.

(6.1.) Predohrávka - 5. liga muži A: 12. kolo Č. Kľačany - Čab B ut 9.1. o 18:00 h.

(6.1.) Predohrávka - 5. liga muži B: 12. kolo Mužla - Strekov B št 11.1. o 19:00 h.

(6.1.) Zmena hracej miestnosti - 3. liga muži: 12. kolo Žitavany - Pok. Komárno sa odohrá v ZŠ Žitavany.

(6.1.) Zmena hracej miestnosti - 5. liga muži A: 12. kolo Žitavany B - Paňa sa odohrá v ZŠ Žitavany.

(6.1.) Zmena hracej miestnosti - 1. liga st. žiaci: turnaj 4. kola v Žitavanoch sa účasti družstiev Žitavany, N. Zámky B, Pok. Komárno a Šurany-Vlkas sa odohrá v ZŠ Žitavany.

(6.1.) Doplnenie súpisky - Mužla: muži (5. liga B) - Sebök István.

(3.1.) Doplnenie súpisky - N. Mesto: ml. žiaci (1. liga) - Búda Michal, Miklovič Maroš.

(27.12.) Propozície - turnaj Jacovce, Memoriál Antona Šveca - 13.1.

(18.12.) Propozície MO jednotlivcov okresu Zl. Moravce

(18.12.) Vianočný kemp RAKSIT v Radave

(17.12.) Extraliga dorastenci / dorastenky

(17.12.) 1. liga dorastenci

(16.12.) 1. a 2. liga muži

(15.12.) Propozície - Slovenský pohár mužov N. Zámky, Vianoce 2023 - 29.12.

(14.12.) Propozície - Vianočný turnaj V. Uherce, Memoriál Gustáva Gubku - 29.12.

(9.12.) 3. liga muži,  4. liga muži,  5. liga A muži,  5. liga B muži

(7.12.) Výmena stretnutí - 5. liga A muži: 11. kolo Zl. Moravce B - Č. Kľačany, 22. kolo Č. Kľačany - Zl. Moravce B.

(5.12.) Predohrávka - 5. liga A muži: 11. kolo Žitavany B - Tes. Mlyňany pi 8.12. o 18:00 h.

(4.12.) Propozície - Trojkáľový turnaj, Šintava - 6.1.2024

(4.12.) Predohrávka - 3. liga muži: 11. kolo Bánov B - N. Zámky B pi 8.12. o 18:00 h.

(3.12.) Predohrávka - 5. liga B muži: 11. kolo Pok. Komárno B - Strekov B št 7.12. o 17:00 h.

(3.12.) Predohrávka - 4. liga muži: 11. kolo NR-Kynek - Nitra 08 ut 5.12. o 18:00 h.

(3.12.) Vyžrebovanie nadstavbovej časti 1. ligy st. žiakov

(3.12.) 1. liga st. žiaci 1. liga st. žiačky

(2.12.) 3. liga muži,  4. liga muži,  5. liga A muži,  5. liga B muži

(2.12.) Extraliga ženy, 1. liga muži / ženy, 2. liga muži

(1.12.) Zmena času - 4. liga muži: 10. kolo Nitra 08 - Neverice o 10:00 h.

(1.12.) Zmena času - 5. liga A muži: 10. kolo Čab B - Močenok C o 18:00 h.

(30.11.) Doplnenie súpisky - Levice: muži D (5. liga B) - Weigt Dietmar.

(27.11.) Výmena stretnutí a predohrávka - 5. liga B muži: 10. kolo Chotín - Tvrdošovce št 30.11. o 18:30 h, 21. kolo Tvrdošovce - Chotín.

(25.11.) 3. liga muži,  4. liga muži,  5. liga A muži,  5. liga B muži

(25.11.) Predohrávka - 5. liga B muži: 10. kolo Strekov B - Zemné ne 26.11. o 17:00 h.

(21.11.) Výmena stretnutí - 5. liga A muži: 9. kolo Kolíňany - Čab B, 20. kolo Čab B - Kolíňany.

(21.11.) Zmena hracej miestnosti - 5. liga A muži: 9. kolo Žitavany B - Výč.-Opatovce sa odohrá v ZŠ Žitavany.

(19.11.) Extraliga zmiešaných družstiev ml. žiactva

(19.11.) Predohrávka - 5. liga A muži: 9. kolo Č. Kľačany - Tes. Mlyňany st 22.11. o 17:30 h.

(19.11.) Predohrávka - 5. liga B muži: 9. kolo Bešeňov - Strekov B št 23.11. o 17:00 h.

(19.11.) Predohrávka - 3. liga muži: 9. kolo Žitavany - Bánov B št 23.11. o 18:00 h.

(19.11.) 1. liga ml. žiaci 1. liga ml. žiačky

(18.11.) 3. liga muži,  4. liga muži,  5. liga A muži,  5. liga B muži

(18.11.) Extraliga ženy, 1. a 2. liga muži

(18.11.) Predohrávka - 4. liga muži: 9. kolo Raksit Nitra - Hont. Trsťany št 23.11. o 17:30 h.

(17.11.) 1. liga dorastenci

(17.11.) Doplnenie súpisiek - N. Zámky: muži B (3. liga) a muži C (5. liga B) - Kopečný Daniel.

(16.11.) Úprava zápisu - 4. liga muži: ŠTK v stretnutí 8. kola Hont. Trsťany - Levice C kontumuje štvorhru a štyri dvojhry hráča hostí Petra Reindla z dôvodu, že uvedený hráč nie je na súpiske družstva. Konečný výsledok 13:5 zostáva nezmenený.

(16.11.) Úprava súpisiek - Levice: muži D (5. liga B) - vyradenie Hlošek Dominik, Pati Eduard; muži B (3. liga) - doplnenie Hlošek Dominik, Pati Eduard.

(15.11.) Výmena stretnutí - 5. liga B muži: 9. kolo Šurany-Vlkas D - Tvrdošovce, 20. kolo Tvrdošovce - Šurany-Vlkas D.

(15.11.) Predohrávka - 4. liga muži: 8. kolo Hont. Trsťany - Levice C št 16.11. o 18:00 h.

(14.11.) Zmena času - 4. liga muži: 8. kolo Mojmírovce - Neverice o 10:00 h.

(14.11.) Doplnenie súpisiek - Bošany: dorastenci C (1. liga) - Sklenárová Nella, Borchová Natália; st. žiačky A (1. liga) - Sklenárová Nella, Kšiňanová Mia; st. žiačky B (1. liga) - Borchová Natália, Bátovská Michaela, Belobradová Vanesa; st. žiačky C (1. liga) - Kavečková Timea, Sivá Dorota, Záhradná Natália.

(14.11.) Výmena stretnutí - 5. liga B muži: 8. kolo Chotín - Strekov B, 18. kolo Strekov B - Chotín.

(13.11.) Stretnutia slovenskej Extraligy v Leviciach v piatok 17. a v sobotu 18.11.

(13.11.) Predohrávka - 4. liga muži: 8. kolo Nitra 08 - Domino ŠOG Nitra B st 15.11. o 18:30 h.

(13.11.) Zmena času a hracej miestnosti - 3. liga muži: 8. kolo Jacovce - N. Baňa/Podl. o 17:00 h v hracej miestnosti Funstar Topoľčany.

(13.11.) Predohrávka - 5. liga B muži: 8. kolo Levice D - Pok. Komárno B st 15.11. o 18:00 h.

(13.11.) Predohrávka - 5. liga A muži: 8. kolo Paňa - Močenok C pi 17.11. o 18:00 h.

(12.11.) Predohrávka - 4. liga muži: 8. kolo Šurany-Vlkas C - NR-Kynek ut 14.11. o 18:00 h.

(12.11.) Predohrávka - 5. liga B muži: 8. kolo Štúrovo - Bešeňov st 15.11. o 18:00 h.

(12.11.) Výmena stretnutí - 4. liga muži: 10. kolo Klasov - Strekov, 21. kolo Strekov - Klasov.

(11.11.) 3. liga muži,  4. liga muži,  5. liga A muži,  5. liga B muži

(11.11.) Propozície Slovenského pohára st. žiakov - Levice, 10.12.

(11.11.) Propozície Slovenského pohára ml. žiakov - Levice, 9.12.

(9.11.) Zmena času - 3. liga muži: 7. kolo Levice B - Pok. Komárno o 14:00 h.

(9.11.) Výmena stretnutí - 4. liga muži: 8. kolo Raksit Nitra - Strekov, 18. kolo Strekov - Raksit Nitra.

(9.11.) Akcia - Týždeň stolného tenisu v Leviciach: piatok 8.12. stretnutie českej Extraligy;  sobota 9.12. a nedeľa 10.12. Slovenský pohár ml. a st. žiakov

(8.11.) Zmena termínu - 1. liga ml. žiaci: turnaj 4. kolo v Topoľčanoch za účasti družstiev Topoľčany A, Topoľčany B, V. Uherce, Šurany-Vlkas a Vlkas sa po súhlase družstiev odohrá v nedeľu 11.2.

(7.11.) Zmena hracej miestnosti - Výč.-Opatovce (5. liga A muži): z dôvodu rekonštrukcie hracej miestnosti bude klub svoje domáce stretnutia do konca kalendárneho roka 2023 hrať v hracej miestnosti Funstar Topoľčany!

(7.11.) Zmena času - 1. liga dorastenci: turnaj 2. kola v Topoľčanoch za účasti družstiev Topoľčany, Výč.-Opatovce a Raksit Nitra B sa z dôvodu sústredenia reprezentácie v hracej miestnosti a po súhlase družstiev začne o 13:00 h. 

(7.11.) Zmena termínu - 1. liga ml. žiaci: turnaj 3. kola vo Vlkase za účasti družstiev Vlkas, Šurany-Vlkas a N. Mesto sa z dôvodu obsadenosti hracej miestnosti vo Vlkase a po súhlase družstiev odohrá v nedeľu 26.11.

(6.11.) Predohrávka - 5. liga A muži: 7. kolo Močenok C - Tes. Mlyňany st 8.11. o 18:00 h.

(6.11.) Výmena stretnutí a predohrávka - 5. liga B muži: 7. kolo Strekov B - Tvrdošovce št 9.11. o 19:00 h, 19. kolo Tvrdošovce - Strekov B.

(6.11.) Výmena stretnutí a zmena hracej miestnosti - 5. liga A muži: 7. kolo Výč.-Opatovce - Č. Kľačany v hracej miestnosti Funstar Topoľčany, 19. kolo Č. Kľačany - Výč.-Opatovce.

(4.11.) 3. liga muži,  4. liga muži,  5. liga A muži,  5. liga B muži

(4.11.) Doplnenie súpisky - Domino ŠOG Nitra: muži B (4. liga) - Klučár Tomáš.

(2.11.) Vianočný kemp RAKSIT v Radave

(1.11.) Zmena času - 4. liga muži: 6. kolo Šurany-Vlkas C - Neverice o 17:00 h.

(30.10.) Predohrávka - 5. liga A muži: 6. kolo Kolíňany - Neverice B st 1.11. o 18:00 h.

(29.10.) Predohrávka - 5. liga A muži: 6. kolo Tes. Mlyňany - Čab B po 30.10. o 18:00 h.

(29.10.) Predohrávka - 4. liga muži: 6. kolo Nitra 08 - Levice C pi 3.11. o 18:00 h.

(29.10.) Zmena času - 5. liga B muži: 6. kolo N. Zámky C - Chotín o 14:00 h.

(29.10.) 1. liga st. žiaci

(28.10.) Po zverejnení športového kalendára SSTZ od januára 2024 sú na portáli stolnytenis.info v rámci NR kraja už doplnené kompletné termíny všetkých súťaží dospelých a mládeže. Upozornenie: v 3., 4. a 5. lige mužov z dôvodu dodržania podmienok družstiev z vyšších súťaží (1. a 2. liga) boli v odvetnej časti vzájomné vymenené tretie so štvrtým a siedme s ôsmym kolom!!! Termíny sú zverejnené aj na tunajšej stránke v rubrike Športový kalendár. Vyžrebovania odvetnej časti: 3. liga muži,  4. liga muži,  5. liga A muži,  5. liga B muži

(28.10.) Extraliga ženy, 1. a 2. liga muži

(22.10.) 1. liga ml. žiaci 1. liga ml. žiačky

(21.10.) 3. liga muži,  4. liga muži,  5. liga muži A,  5. liga muži B

(19.10.) Doplnenie súpisky - Domino ŠOG Nitra: muži C (5. liga A) - Fandel Peter.

(18.10.) Dočasná zmena vedúceho družstiev - Neverice: muži A (4. liga) a muži B (5. liga A) - Danóczi Gabriel, kontakty na stolnytenis.info

(17.10.) Predohrávka - 5. liga B muži: 5. kolo Chotín - Levice D št 19.10. o 18:15 h.

(17.10.) Doplnenie súpisky - Topoľčany: ml. žiaci B (1. liga) - Korec Matúš.

(16.10.) Výmena stretnutí - 5. liga B muži: 5. kolo N. Zámky C - Tvrdošovce, 16. kolo Tvrdošovce - N. Zámky C.

(15.10.) Predohrávka - 4. liga muži: 5. kolo Raksit Nitra - Mojmírovce st 18.10. o 18:00 h.

(15.10.) Zmena termínu turnaja - 1.liga st. žiakov: turnaj 2. kola v Komárne za účasti družstiev Pok. Komárno, Šurany-Vlkas, Levice a Kozárovce sa odohrá v nedeľu 29.10. z dôvodu kolízie pôvodného sobotňajšieho termínu turnaja s ligovými súťažami mužov.

(15.10.) 1. liga st. žiaci 1. liga st. žiačky

(14.10.) 3. liga muži,  4. liga muži,  5. liga muži A,  5. liga muži B

(14.10.) Extraliga ženy, 1. liga muži / ženy, 2. liga muži

(13.10.) POZOR, ZMENA HRACIEHO ČASU DOMÁCICH STRETNUTÍ MUŽOV - 4. liga: Strekov o 18:00 h.!

(13.10.) Predohrávka - 5. liga A muži: 5. kolo Č. Kľačany - Neverice B po 16.10. o 18:00 h.

(13.10.) Zmeny súpisiek - Šurany-Vlkas: muži B (3. liga) - doplnenie Augustín Miroslav, Dzíbela Štefan; muži C (4. liga) - vyradenie Augustín Miroslav, Dzíbela Štefan.

(13.10.) Doplnenie súpisky - Neverice: muži A (4. liga) - Frajka Ignác.

(9.10.) Predohrávka - 5. liga A muži: 4. kolo Kolíňany - Č. Kľačany st 11.10. o 18:00 h.

(8.10.) Vyradenie zo súpisky - Žitavany: muži A (3. liga) - Hrušková Natália, Hrušková Zuzana, Červený Jozef ml., Pecho Patrik, Homola Sebastián, Poliaková Adriána.

(8.10.) Extraliga dorastenci / dorastenky

(8.10.) 1. liga dorastenci

(7.10.) 3. liga muži,  4. liga muži,  5. liga muži A,  5. liga muži B

(7.10.) 1. a 2. liga muži

(5.10.) Výmena stretnutí - 3. liga muži: 3. kolo Bánov B - Žirany, 14. kolo Žirany - Bánov B,

(4.10.) Výmena stretnutí - 5. liga A muži: 3. kolo Žitavany B - Čab B, 14. kolo Čab B - Žitavany B.

(4.10.) Doplnenie súpisiek - Pok. Komárno: st. žiaci (1. liga) a ml. žiaci (1. liga) - Jankovič Jakub.

(3.10.) Predohrávka - 5. liga A muži: 3. kolo Tes. Mlyňany - Kolíňany st 4.10. o 18:00 h.

(3.10.) Výmena stretnutí a predohrávka - 5. liga B muži: 3. kolo Pok. Komárno B - Chotín st 4.10. o 18:00 h, 14. kolo Chotín - Pok. Komárno B.

(1.10.) Extraliga zmiešaných družstiev ml. žiactva

(1.10.) 1. liga ml. žiaci 1. liga ml. žiačky

(30.9.) 3. liga muži,  4. liga muži,  5. liga muži A,  5. liga muži B

(30.9.) 1. a 2. liga muži

(29.9.) Zmena času - 5. liga B muži: 2. kolo Levice D - Strekov B o 17:00 h. 

(28.9.) Zmena času - 5. liga B muži: 2. kolo Mužla - Kolárovo o 15:00 h.

(28.9.) Zmena hracej miestnosti - 5. liga A muži: 2. kolo Žitavany B - Zl. Moravce B v ZŠ Žitavany.

(28.9.) Doplnenie súpisky - ŠOG Nitra: muži B (4. liga) - Karkušova Danijela, Vajda Adam, Mezey Adam, Kozma Martin, Karabinoš Rastislav, Rimešová Timea.

(28.9.) Doplnenie súpisiek - Levice: muži C (4. liga) - Teplan Filip, Hlošek Dominik, Pati Eduard, Patiová Linda; muži D (5. liga B) - Daniš Peter.

(26.9.) Zmena času - 5. liga B muži: 4. kolo Štúrovo - Strekov B o 14:00 h.

(26.9.) Doplnenie súpisky - Nitra 08: muži (4. liga) - Kaľavská Barbora.

(26.9.) Doplnenie súpisiek - Pok. Komárno: dorastenci (1. liga) a st. žiaci (1. liga) - Krivanek Kond Mátyás, Pastorek Oskar, Nagy Adam; ml. žiaci (1. liga) - Pastorek Oskar, Nagy Adam.

(26.9.) Úprava súpisiek - N. Zámky: ml. žiaci A (1. liga) - vyradenie Gašparík Michal, ml. žiaci B (1. liga) . zaradenie Gašparík Michal.

(25.9.) Predohrávka - 4. liga muži: 2. kolo ŠOG Nitra B - Nitra 08 št 28.9. o 20:00 h.

(25.9.) Predohrávka - 4. liga muži: 3. kolo Nitra 08 - Šurany-Vlkas C pi 29.9. o 19:00 h.

(25.9.) Zmena času a hracej miestnosti - 5. liga A muži: 2. kolo Výč.-Opatovce - Paňa o 17:30 h v hracej miestnosti Funstar Topoľčany.

(25.9.) Doplnenie súpisky - Nitra 08: muži (4. liga) - Haringa Štefan.

(25.9.) Doplnenie súpisiek - Žitavany: muži A (3. liga) - Hrušková Zuzana, Minár Patrik, Zeman Šimon, Červený Jozef ml., Pecho Patrik, Homola Sebastián, Poliaková Adriána; muži B (5. liga A) - Minár Patrik, Gábriš Lukáš, Kúsek Maxim, Hubočáni Dávid, Petrovič Richard, Páleník Adrián, Kováč Matúš, Červený Jozef ml., Pecho Patrik, Poliaková Adriána.

(25.9.) Doplnenie súpisky - Výč.-Opatovce: ml. žiaci (1. liga) - Ďurčová Hana.

(23.9.) 3. liga muži,  4. liga muži,  5. liga muži A,  5. liga muži B

(23.9.) Doplnenie súpisky - Žitavany: muži B (5. liga A) - Zeman Šimon.

(22.9.) Predohrávka a zmena hracej miestnosti - 3. liga muži: 2. kolo Žitavany - Žirany pi 29.9. o 18:00 h v ZŠ Žitavany.

(20.9.) Predohrávka - 3. liga muži: 2. kolo Šurany-Vlkas B - N. Baňa/Podl. ne 24.9. o 10:00 h.

(20.9.) Doplnenie súpisiek - Šurany-Vlkas: st. žiaci (1. liga) a ml. žiaci (1. liga) - Ružička Tobias, Chren David.

(19.9.) Predohrávka - 4. liga muži: 1. kolo Raksit Nitra - Domino ŠOG Nitra B pi 22.9. o 18:00 h.

(19.9.) Doplnenie súpisky - Jacovce: muži (3. liga) - Janošťák Jozef.

(19.9.) Doplnenie súpisky - Kolárovo: muži (5. liga B) - Lehotka Peter.

(19.9.) Doplnenie súpisiek - N. Zámky: muži B (3. liga) a muži C (5. liga B) - Gašparík Michal; st. žiaci B (1. liga) a ml. žiaci A (1. liga) - Gašparík Michal.

(19.9.) Vyradenie zo súpisky - Raksit Nitra: muži (4. liga) - Bedeč Peter, De Miguel Juraj, Macho Daniel, Farmadin Ladislav, Jurčák Emanuel, Svetlosanov Veniamin.

(18.9.) Predohrávka - 5. liga A muži: 1. kolo Tes. Mlyňany - Výč.-Opatovce ut 19.9. o 18:00 h.

(18.9.) Doplnenie súpisky - Výč.-Opatovce: muži (5. liga A) - Košťálik Branislav, Molnár Silvester, Kuna Kristián, Kuna Mário, Krnčan Ján, Hano Evana.

(16.9.) Doplnenie súpisky - ŠOG Nitra: muži B (4. liga) - Csillag Ján.

(16.9.) Vyradenie zo súpisky - Nitra 08: muži (4. liga) - Košťálik Branislav.

(16.9.) Vyradenie zo súpisky - N. Zámky: muži B (3. liga) a muži C (5. liga B) - Lehotka Peter.

(14.9.) Výmena stretnutí a predohrávka - 5. liga B muži: 1. kolo Bešeňov - Chotín ut 19.9. o 18:00 h, 12. kolo Chotín - Bešeňov.

(14.9.) Predohrávka - 5. liga B muži: 2. kolo Pok. Komárno B - Tvrdošovce ne 17.9. o 10:00 h.

(14.9.) Doplnenie súpisky - Hont. Trsťany: muži (4. liga) - Miko Norbert, Hrabský Bohumil.

(14.9.) Doplnenie súpisky - Kolíňany: muži (5. liga A) - Macháň Roman, Závody Michal.

(14.9.) Doplnenie súpisky - Čab: muži B (5. liga A) - Vaxmanský Martin, Černický Michael.

(14.9.) Vyradenie zo súpisky - Lehota: muži (3. liga) - Porhajaš Peter.

(13.9.) Predohrávka - 4. liga muži: 1. kolo Levice C - Klasov st 20.9. o 18:00 h.

(13.9.) Predohrávka - 5. liga A muži: 2. kolo Neverice B - Čab B ut 26.9. o 18:00 h.

(13.9.) Predohrávka - 5. liga A muži: 2. kolo Č. Kľačany - Močenok C št 28.9. o 18:00 h.

(12.9.) Výmena stretnutí - 4. liga muži: 2. kolo Levice C - Neverice; 13. kolo Neverice - Levice C.

(12.9.) Doplnenie súpisky - Nitra 08: muži (4. liga) - Lidik Peter.

(12.9.) Doplnenie súpisky - ŠOG Nitra: muži B (4. liga) - Grman Milan.

(12.9.) Podľa Súťažného poriadku čl. 4.3.7.5.2. sú kluby v mládežníckch súťažiach stretnutia uvedené ako 0. kolo povinné predohrať a zaslať ich zápisy na zverejnenie najneskôr jeden deň pred začiatkom danej súťaže.

(12.9.) VYŽREBOVANIE 1. LIGA DORASTENCI + DORASTENKY

(12.9.) VYŽREBOVANIE 1. LIGA STARŠÍ ŽIACI

(12.9.) VYŽREBOVANIE 1. LIGA STARŠIE ŽIAČKY

(12.9.) VYŽREBOVANIE 1. LIGA MLADŠÍ ŽIACI

(12.9.) VYŽREBOVANIE 1. LIGA MLADŠIE ŽIAČKY

(11.9.) Predohrávka - 4. liga muži: 2. kolo Šurany-Vlkas C - Domino ŠOG Nitra B ut 12.9. o 18:15 h.

(11.9.) Doplnenie súpisiek - Šurany-Vlkas: muži B (3. liga) a muži C (4. liga) - Molda Aurel; muži D (5. liga B) - Filipovič Marek.

(11.9.) Doplnenie súpisky - N. Baňa/Podl.: muži (3. liga) - Páleník Adam.

(11.9.) Doplnenie súpisky - NR-Kynek: muži (4. liga) - Tomko Patrik.

(10.9.) Na oficiálnej výsledkovej stránke zväzu stolnytenis.info sú zverejnené všetky súpisky družstiev krajských súťaží mužov (3., 4. a 5. liga). Prípadné ďalšie doplnenia alebo zmeny budú jednotlivo zverejňované.

(6.9.) DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE: upozorňujeme kluby, že v sobotu 30.9.2023 sa konajú voľby. Ak niektoré družstvo v tento deň nemôže hrať doma z dôvodu konania volieb v ich hracej miestnosti, je túto skutočnosť povinný zástupca usporiadateľského družstva oznámiť tajomníkovi zväzu i vedúcemu súpera (v jednej správe na obe adresy, aby sa dalo skontrolovať, že správa bola zaslaná) najneskôr do nedele 10.9.2023V takom prípade sú súperi povinní do stredy 13.9. dohodnúť sa na termíne predohrávky, ktorú možno odohrať najneskôr do 29.9.2023. V prípade, že súperi dohodnutý termín do 13.9 nenahlásia, alebo sa na termíne predohrávke nedohodnú, odohrá sa dané stretnutie povinne v sobotu 16.9.2023 (teda týždeň pred začiatkom súťaže).

(29.8.) Súpisky na novú sezónu treba vyplniť buď v programe stolnytenis.info, alebo v excelovskej súpiske. Návod na vyplnenie súpisky v programe stolnýtenis.info nájdete na 3 strane TU. Ak nikto z klubu nie je do uvedeného programu prihlásení ako užívateľ, treba poslať súpisku vo formáte excel. Možno použiť tlačivo elektronickej súpisky (pozor!!! - nie je už v systéme SSTZ aktualizovaná, preto treba ručne prepísať poradie v rebríčku a nemusí byť zobrazená ani správna doba platnosti registrácie, či klub) alebo tlačivo základnej súpisky, kde všetky údaje musíte vpisovať. Obe excelovské tlačivá súpisky nájdete v sekcii NA STIAHNUTIE.

(25.8.) V sekcii Športový kalendár sú nové termíny na sezónu 2023/24, ktoré budú postupne dopĺňané.

(25.8.) Termíny odvetnej časti 3., 4. a 5. ligy mužov budú doplnené po zverejnení termínov športového kalendára vyšších súťaží - SSTZ (Extraliga a 1. liga) a KSTZ TN (2. liga). Upozornenie - pre začiatok odvetnej časti našich mužských súťaží je možný ešte aj hrací termín so 16.12.!

(25.8.) Vyžrebovanie mládežníckych súťaží bude zverejnené neskôr. Predpokladaný začiatok súťaží mládeže je od 1.10.2023.

(25.8.) Termín zaslania súpisiek družstiev je do 10.9.!

(25.8.) ZMENY HRACÍCH ČASOV DOMÁCICH STRETNUTÍ MUŽOV:

3. liga: Pok. Komárno o 16:00 h, Jacovce a Močenok B o 18:00 h

4. liga: Šurany-Vlkas C o 14:00 h vo Vlkase (kultúrny dom)

5. liga A: Neverice B a Močenok C o 14:00 h

5. liga B: Strekov B o 14:00 h, Kolárovo o 15:00 h, Pok. Komárno B a Zemné o 16:00 h, Levice D o 18:00 h

(25.8.) VYŽREBOVANIE 3. LIGA MUŽI

(25.8.) VYŽREBOVANIE 4. LIGA MUŽI

(25.8.) VYŽREBOVANIE 5. LIGA MUŽI A

(25.8.) VYŽREBOVANIE 5. LIGA MUŽI B

(25.8.) Školenie a seminár rozhodcov - N. Dubnica, 10.9.2023

(8.8.) SSTZ - finančná podpora pre mládež do 23 rokov 2023 - časový harmonogram

(8.8.) SSTZ - manuál pre registráciu hráčov

(8.8.) Stolnotenisové turnaje v Močenku:  registrovaní hráči - sobota 2.9.;   neregistrovaní hráči - piatok 1.9.;   veteránsky bodovací turnaj - sobota 9.9.

(30.6.) Rebríček mužov k 1.7.2023

(25.6.) Konečný zoznam prihlášok do súťaží mužov v súť.roč. 2023/24

(13.6.) Nová súťaž od sezóny 2023/24: Extraliga zmiešaných družstiev mladšieho žiactva

(13.6.) Rozpis súťaží 2023/2024 - nové veci sú vyznačené zeleno, dôležité veci žlto (prihlášky boli poslané vedúcim klubov mailom). Termín podania prihlášky je do 25.06.2023!

Správy zo sezóny 2022/2023 nájdete v rubrike "Archív".