Aktuality

(23.5.) UPOZORNENIE PRE KLUBY: Do 29.5.2016 je možnosť poslať na mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. podnety, návrhy a pripomienky do nového Rozpisu súťaží riadených NSTZ pre súťažný ročník 2016/17!

(21.5.) TOP 12 mladšieho žiactva - Topoľčany

(15.5.) Majstrovstvá Slovenska jednotlivcov dorastu - Kežmarok: 6 medailových umiestnení NR kraja (4 - 1 - 1), v dvojhre titul Špánika a striebro Furkovej

(14.5.) Propozície Memoriálu Ing. Ferdinanda Klimanta - N. Baňa

(8.5.) Propozície turnaja - Pohár oslobodenia mesta Trenčín

(8.5.) Majstrovstvá Slovenska jednotlivcov st. žiactva - Valaliky

(2.5.) Fotogaléria medailistov NR kraja z M-SR družstiev ml. žiactva

(1.5.) M-SR družstiev ml. žiactva - Valaliky: U DIEVČAT TITUL TOPOĽČIAN, STRIEBRO RYBNÍKA, U CHLAPCOV BRONZ TOPOĽČIAN

(30.4.) Slovenský pohár dorastencov - 4. turnaj v Košiciach

(30.4.) Slovenský pohár dorasteniek - 4. turnaj vo Svidníku

(26.4.) Propozície Memoriálu Miroslava Žiaka - Nitra

(23.4.) 1. a 2. liga muži - o záchranu

(23.4.) Konečné poradia mužských súťaž (s postupmi aj zostupmi)

(23.4.) Slovenský pohár ml. žiakov - 4. turnaj v Bratislave

(23.4.) Slovenský pohár ml. žiačok - 4. turnaj v Bratislave

(17.4.) M-SR družstiev st. žiactva - Čadca

(16.4.) Extraliga muži/ženy a 1. liga muži: BRONZ MUŽOV H. TRSTIAN A ŽIEN TOPOĽČIAN

(10.4.) Majstrovstvá regiónu jednotlivcov najml. žiactva (zároveň 4. bodovací turnaj) - Drietoma

(10.4.) Bodovacie turnaje najmladšieho žiactva - KONEČNÉ PORADIE

(9.4.) 3. a 4. liga muži - 2. kolo o záchranu + konečné poradia

(9.4.) Slovenský pohár st. žiakov - 4. turnaj vo Valalikoch

(9.4.) Slovenský pohár st. žiačok - 4. turnaj vo Valalikoch

(7.4.) Predohrávka - 4. liga muži A: 2. kolo o záchranu Nitra 08 B - Topoľčany B pi 8.4. o 18:30 h.

(3.4.) Slovenský pohár najml. žiakov - 4. turnaj v Mor. sv. Jáne

(3.4.) Slovenský pohár najml. žiačok - 4. turnaj v Majcichove

(2.4.) 3. a 4. liga muži - 1. kolo o záchranu

(2.4.) Extraliga muži/ženy, 1. a 2. liga muži

(31.3.) Propozície turnaja - V. Uherce

(31.3.) Predohrávka - 4. liga muži B: 1. kolo o záchranu Zl. Moravce C - Jur pi 1.4. o 18:00 h.

(30.3.) Propozície Memoriálu Mariána Machálika a Jozefa Konečného - Nitra

(30.3.) Školenie hlavných rozhodcov (aj nových záujemcov) - Bratislava (1.5.)

(30.3.) Predohrávka - 3. liga muži: 1. kolo o záchranu Šurany - Rybník B št 31.3. o 18:00 h.

(30.3.) O záchranu - 4. liga muži B: do zoznamu hráčov oprávených štartovať bol doplnený chýbajúci Ivan Maduda (Žitavany B).

(29.3.) Propozície Majstr. regiónu najml. žiactva - Drietoma

(24.3.) O záchranu 3. a 4. liga muži - pravidlá a súpisky

(20.3.) Majstrovstvá Slovenska mužov a žien - Bratislava: tri bronzové medaily NR kraja

(20.3.) 1. liga ml. žiaci/ml. žiačky - finálové skupiny o postup na M-SR

(19.3.) 3. a 4. liga muži

(19.3.) 2. liga muži

(18.3.) Zmena času - 4. liga muži A: 22. kolo Topoľčany B - Vráble B o 10:00 h.

(18.3.) Doplnenie súpisky - Vráble: Mudrák Alex muži B (4.liga A).

(17.3.) Zmena času - 3. liga muži: 26. kolo Nitra B - Vlkas o 10:00 h.

(17.3.) Doplnenie súpisky - SO Levice: Ďurišová Magdaléna muži A (4.liga B).

(16.3.) Predohrávka - 4. liga muži A: 22. kolo Nitra C - Klasov B št 17.3. o 18:00 h.

(16.3.) Predohrávka - 4. liga muži B: 22. kolo Č. Kľačany - SO Levice št 17.3. o 18:00 h.

(16.3.) Predohrávka - 4. liga muži B: 22. kolo Levice C - Hont. Trsťany/Dud. C št 17.3. o 18:00 h.

(15.3.) Predohrávka - 4. liga muži C: 26. kolo Trnovec B - Bánov C pi 18.3. o 18:00 h.

(14.3.) Doplnenie súpisky - Pok. Komárno: Tóth Igor muži A (4.liga C).

(12.3.) Predohrávka - 4. liga muži C: 26. kolo Strekov - Pok. Komárno st 16.3. o 18:00 h.

(12.3.) 3. a 4. liga muži

(9.3.) Predohrávka - 3. liga muži: 25. kolo Levice B - Nitra B št 10.3. o 18:00 h.

(9.3.) Zmena času - 4. liga muži A: 21. kolo Klasov B - Žirany B o 10:00 h.

(8.3.) Oznam ŠTK na viaceré otázky termínov o záchranu v 3. a 4. lige mužov. Sú uverejnené v rubrike Kalendár (ľavý stĺpec).

(8.3.) Predohrávka - 3. liga muži: 25. kolo Vlkas - Žitavany št 10.3. o 18:00 h.

(8.3.) Predohrávka - 3. liga muži: 25. kolo Topoľčany - Nitra 08 št 10.3. o 18:00 h.

(8.3.) Predohrávka - 4. liga muži C: 25. kolo Pok. Komárno - Malá št 10.3. o 18:00 h.

(7.3.) NSTZ upozorňuje, že na M-SR jednotlivcov dospelých sa treba prihlásiť do 14.3.! Právo štartu: muži do 150. miesta v rebríčku SR, ženy bez obmedzenia. Propozície

(7.3.) Žreb 1. liga ml. žiaci - finálový turnaj o postup na M-SR

(7.3.) Predohrávka - 4. liga muži C: 25. kolo Šurany B - Trnovec B ut 8.3. o 19:00 h.

(7.3.) Predohrávka - 4. liga muži C: 25. kolo Strekov - Bánov C pi 11.3. o 18:00 h.

(6.3.) Extraliga dorastenci/dorastenky

(6.3.) 1. a 2. liga dorastenci

(5.3.) 3. a 4. liga muži

(5.3.) Extraliga a 1. liga muži/ženy, 2. liga muži

(5.3.) Propozície turnaja - Memoriál Dušana Niča, Spoje Bratislava

(5.3.) Doplnenie súpisky - Topoľčany: Arpáš Samuel muži B (4.liga A).

(4.3.) Zmena stretnutia - 3. liga muži: 24. kolo Nitra B - Levice A so 5.3. o 17:00 h.

(2.3.) Predohrávka - 3. liga muži: 24. kolo Nitra B - Levice A št 3.3. o 16:00 h.

(2.3.) Predohrávka - 3. liga muži: 24. kolo N. Baňa/Podl. B - Rybník B št 3.3. o 18:00 h.

(28.2.) Predohrávka - 4. liga muži C: 24. kolo Močenok - Nána st 2.3. o 17:30 h.

(27.2.) 3. a 4. liga muži

(27.2.) Slovenský pohár ml. žiakov - 3. turnaj v Mor. sv. Jáne

(27.2.) Slovenský pohár ml. žiačok - 3. turnaj v Pov. Bystrici

(25.2.) Zmena stretnutia - 4. liga muži A: 19. kolo Jacovce - Žirany B so 27.2. o 17:00 h.

(24.2.) Predohrávka - 4. liga muži B: 19. kolo Volkovce - Hont. Trsťany/Dud. C št 25.2. o 18:30 h.

(24.2.) Zmena času - 3. liga muži: 23. kolo Topoľčany - Nitra B o 16:00 h.

(24.2.) Zmena miesta - 4. liga muži C: 23. kolo Vlkas B - Vlčany sa odohrá vo V. Mani.

(24.2.) Predohrávka - 4. liga muži B: 20. kolo Tes. Mlyňany - Zl. Moravce C ne 28.2. o 16:00 h.

(24.2.) Predohrávka - 4. liga muži B: 20. kolo Pohr. Sikenica - SO Levice ut 1.3. o 18:00 h.

(24.2.) Zmena miesta - 4. liga muži A: 20. kolo Čab B - Vráble C sa z dôvodu obsadenia hracej miestnosti domácich kvôli voľbám odohrá po dohode súperov vo Vrábľoch.

(23.2.) Doplnenie súpisky - N. Zámky: Haulík Manuel ml. žiaci A (1.liga ml.žiaci).

(23.2.) Predohrávka - 4. liga muži B: 19. kolo Č. Kľačany - Zl. Moravce C st 24.2. o 18:00 h.

(23.2.) Predohrávka - 3. liga muži: 23. kolo Vlkas - N. Baňa/Podl. B št 25.2. o 17:30 h.

(23.2.) Predohrávka - 4. liga muži B: 19. kolo Neverice - SO Levice št 25.2. o 18:00 h.

(23.2.) Predohrávka - 4. liga muži A: 19. kolo Žirany A - Topoľčany B št 25.2. o 18:30 h.

(22.2.) Predohrávka - 3. liga muži: 23. kolo Levice B - PK Komárno št 25.2. o 18:00 h.

(22.2.) Predohrávka - 4. liga muži A: 19. kolo Jacovce - Žirany B št 25.2. o 18:00 h.

(22.2.) Predohrávka - 3. liga muži: 24. kolo Šahy/V. Turovce - Nitra 08 ne 28.2. o 10:00 h.

(22.2.) Predohrávka - 4. liga muži C: 24. kolo Pok. Komárno - Bánov C št 3.3. o 18:00 h.

(21.2.) Fotogaléria medailistov z Majstrovstiev regiónu ml. žiactva v N. Bani

(21.2.) Majstrovstvá regiónu jednotlivcov ml. žiactva (zároveň 4. bodovací turnaj) - N. Baňa

(21.2.) Bodovacie turnaje mladšieho žiactva - KONEČNÉ PORADIE

(20.2.) 3. a 4. liga muži

(20.2.) Extraliga a 1. liga muži/ženy, 2. liga muži

(20.2.) Doplnenie súpisky - Žitavany: Kramár Branislav muži A (3.liga).

(18.2.) Predohrávka - 4. liga muži C: 22. kolo Bánov C - Šurany B pi 19.2. o 18:00 h.

(15.2.) Predohrávka - 4. liga muži B: 18. kolo Neverice - Tes. Mlyňany st 17.2. o 18:30 h.

(15.2.) Vyradenie zo súpisky - PK Komárno: Nguen Le Cuong muži A (3.liga).

(14.2.) 1. liga st. žiaci - finálová skupina o postup na M-SR

(13.2.) 3. a 4. liga muži

(13.2.) Slovenský pohár najml. žiakov - 3. turnaj v Čadci

(13.2.) Slovenský pohár najml. žiačok - 3. turnaj v Mor. sv. Jáne

(12.2.) Propozície Majstr. regiónu ml. žiactva - N. Baňa

(12.2.) Dôležité! ŠTK upozorňuje, že v sobotu 5.3. sa konajú voľby. Kluby, ktoré z uvedeného dôvodu nemôžu v tento deň hrať stretnutie doma, sú povinné oznámiť to mailom tajomníkovi zväzu i súperovi (v jednej správe na obe adresy) najneskôr do stredy 17.2. Súperi sa môžu dohodnúť na predohrávke, ktorej termín sú povinní obaja oznámiť mailom tajomníkovi zväzu najneskôr do stredy 24.2. Ak sa na predohrávke nedohodnú alebo ju neoznámia do stanoveného termínu, odohrá sa stretnutie v nedeľu 28.2.

(11.2.) Predohrávka - 4. liga muži C: 22. kolo Strekov - Nána pi 19.2. o 17:00 h.

(10.2.) Predohrávka - 4. liga muži A: 17. kolo Klasov B - Topoľčany C št 11.2. o 18:00 h.

(10.2.) Doplnenie súpisky - Topoľčany: Gunišová Ivana muži C (4.liga A).

(10.2.) Predohrávka - 4. liga muži B: 17. kolo Tes. Mlyňany - Levice C pi 12.2. o 18:00 h.

(9.2.) Predohrávka - 4. liga muži C: 21. kolo Šurany B - Malá št 11.2. o 19:00 h.

(9.2.) Predohrávka - 3. liga muži: 21. kolo Levice B - Ludanice pi 12.2. o 18:00 h.

(8.2.) Predohrávka - 3. liga muži: 21. kolo Nitra 08 - Žitavany st 10.2. o 19:00 h.

(7.2.) Podrobné výsledky stretnutí, ktorých zápisy neboli doručené v sobotu, ako aj predohrávok, budú na pinci zverejnené až vo štvrtok 11.2. Ďakujem za pochopenie!

(6.2.) Predohrávka - 4. liga muži C: 21. kolo N. Zámky C - Trnovec st 10.2. o 17:30 h.

(6.2.) Propozície turnaja veteránov - Bošany

(6.2.) 3. a 4. liga muži

(6.2.) Extraliga, 1. a 2. liga muži

(4.2.) Predohrávka - 4. liga muži A: 16. kolo Topoľčany C - Nitra C pi 5.2. o 18:00 h.

(4.2.) Zmena času - 4. liga muži A: 16. kolo Topoľčany B - Nitra 08 B o 14:00 h.

(3.2.) Predohrávka - 3. liga muži: 20. kolo Žitavany - Šurany št 4.2. o 18:00 h.

(3.2.) Predohrávka - 4. liga muži B: 17. kolo Zl. Moravce C - Pohr. Sikenica po 8.2. o 18:30 h.

(3.2.) Predohrávka - 4. liga muži A: 17. kolo Žirany A - Mojmírovce št 11.2.2 o 18:30 h.

(2.2.) Žreb 1. liga st. žiaci - finálový turnaj o postup na M-SR

(2.2.) Pozvánka na turnaj pre rozhodcov

(2.2.) Predohrávka - 3. liga muži: 20. kolo Rybník B - Vlkas št 4.2. o 17:30 h.

(2.2.) Predohrávka - 4. liga muži B: 16. kolo Levice C - Č. Kľačany št 4.2. o 17:30 h.

(2.2.) Predohrávka - 3. liga muži: 20. kolo PK Komárno - Nitra 08 ut 2.2. o 18:00 h.

(1.2.) Predohrávka - 4. liga muži B: 16. kolo Neverice - Zl. Moravce C ut 2.2. o 18:30 h.

(1.2.) 3. bodovací turnaj ml. žiactva - Tr. Teplá

(1.2.) Bodovacie turnaje ml. žiactva - priebežné poradie

(31.1.) Slovenský pohár do 21 rokov - 3. turnaj v Bratislave

(30.1.) 3. a 4. liga muži

(30.1.) Slovenský pohár dorastencov - 3. turnaj v Bratislave

(30.1.) Slovenský pohár dorasteniek - 3. turnaj v Bratislave

(29.1.) Predohrávka - 4. liga muži C: 20. kolo Strekov - N. Zámky C st 3.2. o 18:00 h.

(29.1.) Zmena miesta a času - 4. liga muži C: 20. kolo Malá - Gymn. vjm N. Zámky o 10:00 h v hracej miestnosti TTC Interspead N. Zámky.

(28.1.) Predohrávka - 4. liga muži A: 15. kolo Čab B - Topoľčany B pi 29.1. o 18:30 h.

(27.1.) Predohrávka - 4. liga muži B: 15. kolo SO Levice - Volkovce št 28.1. o 18:30 h.

(27.1.) Predohrávka - 4. liga muži A: 16. kolo Žirany B - Čab B po 1.2. o 18:30 h.

(26.1.) Predohrávka - 3. liga muži: 19. kolo Nitra 08 - N. Baňa/Podl. B st 27.1. o 19:00 h.

(26.1.) Predohrávka - 4. liga muži A: 15. kolo Žirany A - Topoľčany C št 28.1. o 17:30 h.

(26.1.) Predohrávka - 4. liga muži B: 15. kolo Tes. Mlyňany - Zl. Moravce B št 28.1. o 18:00 h.

(26.1.) Predohrávka - 4. liga muži B: 16. kolo Volkovce - Žitavany B pi 5.2. o 18:00 h.

(25.1.) Predohrávka - 4. liga muži A: 15. kolo Nitra C - Žirany B ut 26.1. o 19:00 h.

(25.1.) Predohrávka - 3. liga muži: 19. kolo Levice B - Rybník B št 28.1. o 17:30 h.

(25.1.) Predohrávka - 3. liga muži: 19. kolo Nitra B - Žitavany št 28.1. o 17:30 h.

(24.1.) Fotogaléria víťazov 3. bodovacieho turnaja najml. žiactva

(24.1.) 3. bodovací turnaj najml. žiactva - N. Baňa

(24.1.) Bodovacie turnaje najml. žiactva - priebežné poradie

(23.1.) 3. a 4. liga muži

(23.1.) 2. liga muži

(23.1.) Slovenský pohár st. žiakov - 3. turnaj vo Vrútkach

(23.1.) Slovenský pohár st. žiačok - 3. turnaj v Topoľčanoch

(22.1.) Doplnenie súpisky - Neverice: Fazekaš Jozef muži A (4.liga B).

(21.1.) Propozície 3. BT ml. žiactva - Tr. Teplá

(21.1.) Predohrávka - 3. liga muži: 18. kolo N. Baňa/Podl. B - Šurany pi 22.1. o 18:00 h.

(21.1.) Zmena miesta - 4. liga muži A: 14. kolo Čab B - Vráble B sa po dohode družstiev hrá vo Vrábľoch z dôvodu obsadenia hracej miestnosti v Čabe.

(21.1.) Zmena času - 4. liga muži C: 18. kolo Malá - Močenok o 14:00 h.

(21.1.) Vyradenie zo súpisky - Topoľčany: Krajčovič Peter muži C (4.liga A), st. žiaci A (1.liga st.žiaci) a ml. žiaci A (1.liga ml.žiaci) - prestup do Stolnotenisové Centrum.

(20.1.) Predohrávka - 4. liga muži B: 14. kolo Žitavany B - Jur pi 22.1. o 18:00 h.

(20.1.) Predohrávka - 4. liga muži A: 14. kolo Topoľčany B - Nitra C pi 22.1. o 18:00 h.

(20.1.) Predohrávka - 4. liga muži C: 19. kolo Strekov - Vlkas B po 25.1. o 18:00 h.

(20.1.) Predohrávka - 3. liga muži: 20. kolo Šahy/V. Turovce - Nitra B št 4.2. o 18:00 h.

(19.1.) Predohrávka - 4. liga muži B: 14. kolo Č. Kľačany - Zl. Moravce B st 20.1. o 18:00 h.

(19.1.) Predohrávka - 4. liga muži B: 14. kolo Neverice - Jur st 20.1. o 18:30 h.

(19.1.) Predohrávka - 3. liga: 18. kolo Bánov B - Topoľčany pi 22.1. o 17:30 h.

(19.1.) Predohrávka - 4. liga muži C: 18. kolo Bánov C - N. Zámky C pi 22.1. o 18:00 h.

(19.1.) Zmena času - 4. liga muži C: 18. kolo Bešeňov - Nána o 14:30 h.

(19.1.) Predohrávka - 4. liga muži B: 15. kolo Pohr. Sikenica - Neverice po 25.1. o 18:30 h.

(19.1.) Doplnenie súpisky - Močenok: Hipp Jozef muži A (4.liga C).

(17.1.) 1. liga st. žiaci (záverečné kolo zákl. časti)

(16.1.) 3. a 4. liga muži

(16.1.) Extraliga a 1. liga muži/ženy, 2. liga muži

(16.1.) Rozhodnutie VV NSTZ - sťažnosť Žirany

(15.1.) Doplnenie súpisky - Topoľčany: Gašparík Jakub muži A (3.liga).

(14.1.) Propozície 3. BT najml. žiactva - N. Baňa

(14.1.) Zmena času - 3. liga muži: 17. kolo Levice B - Šahy/V. Turovce o 13:00 h.

(14.1.) Zmena času - 3. liga muži: 17. kolo Nitra 08 - Bánov B o 15:00 h.

(14.1.) Zmena miesta - 4. liga muži B: 13. kolo Neverice - Levice C sa po dohode klubov hrá v hracej miestnosti STK Levice z dôvodu obsadenia hracej miestnosti v Nevericiach.

(13.1.) Zmena názvu klubu - 4. liga muži B: klub Hronovce sa premenoval na Pohronie Sikenica.

(13.1.) Predohrávka - 4. liga muži B: 13. kolo SO Levice - Jur št 14.1. o 18:15 h.

(13.1.) Doplnenie súpisiek - Kolárovo: Vargová Judit dorastenci A (2.liga dorastenci) a st. žiaci A (1.liga st.žiaci).

(12.1.) Zmena miesta - 3. liga muži: 17. kolo Žitavany - PK Komárno sa odohrá v Športovej hale na futbalovom štadióne v Žitavanoch.

(12.1.) Vyradenie zo súpisiek - Topoľčany: Slobodníková Hana muži C (4.liga A), st. žiačky A (1.liga st.žiačky) a ml. žiačky A (1.liga ml.žiačky) - prestup do STK Pezinok.

(12.1.) Predohrávka - 3. liga muži: 17. kolo Nitra B - N. Baňa/Podl. B št 14.1. o 17:00 h.

(10.1.) 1. a 2. liga dorastenci

(9.1.) 3. a 4. liga C muži

(9.1.) Extraliga dorastenci/dorastenky

(7.1.) Doplnenie súpisiek - Šurany: Vlačuška Martin muži A (3.liga) - prestup z ŠOG Nitra; Bóla Peter muži B (4.liga C) - posun na 5. miesto súpisky A-družstva.

(7.1.) Doplnenie súpisky - Č. Kľačany: Haspra Ivan muži A (4.liga B) - hosťovanie zo Zl. Moraviec do 30.6.2016.

(6.1.) Zmena času - 3. liga muži: 16. kolo Nitra 08 - Vlkas o 9:30 h.

(5.1.) Predohrávka - 3. liga muži: 16. kolo Nitra B - Bánov B st 6.1. o 18:00 h.

(5.1.) Doplnenie súpisky - N. Zámky: Šimunek Lukáš st. žiaci A (1.liga st.žiaci).

(5.1.) Doplnenie súpisky - Žitavany: Pecho Patrik dorastenci A (2.liga dorastenci).

(5.1.) Vyradenie zo súpisky - Jur: Kaszás Štefan muži A (4.liga B) - hosťovanie za STK Hronovce.

(3.1.) MO jednotlivcov Levice

(29.12.) Vianočný turnaj mužov - N. Zámky (Slovenský pohár)

(28.12.) Propozície MO Levice

(21.12.) 3. liga muži - dohrávka

(20.12.) 1. liga muži - dohrávka

(20.12.) Slovenský pohár dorastu - 2. turnaj v Bratislave

(19.12.) 3. a 4. liga C muži

(19.12.) 2. liga muži

(17.12.) Propozície Vianočného turnaja - Nové Zámky

(16.12.) Predohrávka - 3. liga muži: 15. kolo Rybník B - Nitra B št 17.12. o 18:00 h.

(16.12.) Predohrávka - 4. liga muži C: 15. kolo Pok. Komárno - Trnovec B št 17.12. o 18:00 h.

(16.12.) Zmena stretnutia - 4. liga muži C: 15. kolo Bešeňov - Vlčany ne 20.12. o 10:00 h (Súťažný poriadok 4.3.7.5.6.d).

(13.12.) Propozície turnaja - Pata

(13.12.) Extraliga dorastenci - dohrávaný turnaj

(13.12.) 1. liga st. žiaci

(12.12.) 3. a 4. liga muži

(12.12.) Extraliga, 1. a 2. liga muži

(11.12.) Predohrávka - 4. liga muži C: 15. kolo Strekov - Malá ne 13.12. o 14:30 h.

(10.12.) Predohrávka - 3. liga muži: 14. kolo Bánov B - Šurany pi 11.12. o 18:00 h.

(10.12.) Zmena času - 4. liga muži A: 12. kolo Žirany B - Vráble B o 15:00 h.

(10.12.) Doplnenie súpisky - N. Baňa/Podl.: Ditte Jozef a Budinský Daniel muži B (3.liga).

(9.12.) Propozície Vianočného turnaja - V. Uherce

(9.12.) Dohrávka - 3. liga muži: 13. kolo Vlkas - Nitra B po 21.12. o 17:00 h.

(9.12.) Zmena miesta turnaja - 1. liga st. žiaci: 3. kolo sa namiesto ŠOG Nitra bude hrať vo Vrábľoch.

(8.12.) Predohrávka - 4. liga muži C: 14. kolo Bešeňov - N. Zámky C st 9.12. o 18:00 h.

(8.12.) Predohrávka - 3. liga muži: 14. kolo Vlkas - Topoľčany pi 11.12. o 17:00 h.

(8.12.) Doplnenie súpisky - Rybník: Drienovský Adrián a Klein Richard st. žiaci A (1.liga st.žiaci).

(8.12.) Vyradenie zo súpisky - Zl. Moravce: Haspra Ivan muži C (4.liga B).

(7.12.) Zmena času - 4. liga muži A: 12. kolo Žirany A - Nitra 08 B o 18:30 h.

(7.12.) Doplnenie súpisky - Pok. Komárno: Bugár Dávid st. žiaci A (1.liga st.žiaci).

(6.12.) Fotografie víťazov 2. bodovacieho turnaja najml. žiactva

(6.12.) 2. bodovací turnaj najml. žiactva - N. Baňa

(6.12.) Bodovacie turnaje najml. žiactva - priebežné poradie

(6.12.) Slovenský pohár do 21 rokov muži - 2. turnaj v Bratislave (dvojhra)   (štvorhra)

(6.12.) Slovenský pohár do 21 rokov ženy - 2. turnaj v Bratislava (dvojhra)   (štvorhra)

(5.12.) Slovenský pohár st. žiakov - 2. turnaj v Bratislave

(5.12.) Slovenský pohár st. žiačok - 2. turnaj v Bratislave

(5.12.) 3. a 4. liga muži

(5.12.) Doplnenie súpisky - Žitavany: Kováč Peter muži B (4.liga B).

(3.12.) Predohrávka - 4. liga muži C: 13. kolo N. Zámky C - Malá pi 4.12. o 17:30 h.

(2.12.) Doplnenie súpisky - Bánov: Palacka Ján muži B (3.liga) a muži C (4.liga C).

(2.12.) Predohrávka - 4. liga muži B: 11. kolo Tes. Mlyňany - Jur št 3.12. o 18:00 h.

(2.12.) Predohrávka - 4. liga muži B: 11. kolo SO Levice - Č. Kľačany št 3.12. o 18:30 h.

(2.12.) Predohrávka - 4. liga muži C: 13. kolo Bánov C - Trnovec B pi 4.12. o 18:00 h.

(2.12.) Propozície Vianočného turnaja s Joolou (oprava miesta konania turnaja)

(30.11.) Odloženie stretnutia - 3. liga muži: 13. kolo Vlkas - Nitra B (SP 4.3.7.5.6.b - reprezentačné povinnosti trénera Grigela na Majstrovstvách sveta juniorov).

(30.11.) Predohrávka - 4. liga muži A: 11. kolo Vráble C - Topoľčany C ut 1.12. o 17:00 h.

(30.11.) Predohrávka - 4. liga muži B: 11. kolo Hont.Trsťany/Dud. C - Levice C st 2.12. o 18:00 h.

(29.11.) Propozície 2. BT najml. žiactva - N. Baňa

(29.11.) 1. liga st. žiaci

(28.11.) 3. a 4. liga muži

(28.11.) Extraliga a 1. liga muži/ženy, 2. liga muži

(27.11.) Zmena času - 4. liga muži A: 10. kolo Nitra 08 B - Vráble C o 16:00 h.

(26.11.) Zmena času - 4. liga muži C: 12. kolo Gymn. vjm N. Zámky - Nána o 15:00 h.

(25.11.) Zmena miesta turnaja - 1. liga st. žiaci: 2. kolo sa namiesto Raksit Nitra bude hrať v ŠOG Nitra.

(25.11.) Zmena súpisky - Mojmírovce: vyradenie Čanaky Ervín muži A (4.liga A).

(24.11.) Predohrávka - 4. liga muži A: 10. kolo Topoľčany B - Mojmírovce st 25.11. o 18:30 h.

(24.11.) Predohrávka - 3. liga muži: 12. kolo Nitra B - Levice B št 26.11. o 18:00 h.

(23.11.) Predohrávka - 4. liga muži B: 10. kolo Č. Kľačany - Tes. Mlyňany ut 24.11. o 18:30 h.

(23.11.) Predohrávka - 4. liga muži C: 12. kolo Vlkas B - N. Zámky C st 25.11. o 17:00 h.

(23.11.) Výmena stretnutí a zmenu začiatku - 4. liga muži C: 12. kolo Bánov C - Strekov o 13:00 h, 25. kolo Strelov - Bánov.

(21.11.) 3. a 4. liga muži

(21.11.) Slovenský pohár ml. žiactva - 2. turnaj v Košiciach

(20.11.) Výmena stretnutí - 4. liga muži B: 9. kolo Jur - Č. Kľačany, 20. kolo Č. Kľačany - Jur.

(18.11.) Zmena času - 3. liga muži: 11. kolo Vlkas - PK Komárno o 14:00 h.

(18.11.) Predohrávka - 4. liga muži B: 9. kolo Zl. Moravce B - Hont. Trsťany/Dud. C št 19.11. o 18:30 h.

(18.11.) Predohrávka - 3. liga muži: 11. kolo Topoľčany - Šurany pi 20.11. o 18:00 h.

(17.11.) Predohrávka - 4. liga muži A: 9. kolo Klasov B - Topoľčany B št 19.11. o 17:30 h.

(17.11.) Výmena stretnutí - 4. liga muži B: 9. kolo Zl. Moravce C - Tes. Mlyňany, 20. kolo Tes. Mlyňany - Zl. Moravce C.

(17.11.) 3. a 4. liga C muži

(17.11.) Extraliga dorastenci/dorastenky

(16.11.) Predohrávka - 4. liga muži A: 9. kolo Nitra 08 B - Topoľčany C st 18.11. o 19:00 h.

(15.11.) 2. bodovací turnaj ml. žiactva - V. Uherce

(15.11.) Bodovacie turnaje ml. žiactva - priebežné poradie

(14.11.) Predohrávka - 4. liga muži C: 10. kolo Šurany B - Vlčany ne 15.11. o 9:30 h.

(14.11.) 3. a 4. liga muži

(14.11.) Extraliga a 1. liga muži/ženy, 2. liga muži 

(13.11.) Predohrávka - 3. liga muži: 11. kolo Levice A - Nitra B št 19.11. o 17:00 h.

(12.11.) Podpora mládeže NSTZ na sezónu 2015/2016

(12.11.) Zmena času - . liga muži: 10. kolo Bánov B - Nitra B o 10:00 h.

(11.11.) Predohrávka - 3. liga muži: 9. kolo Nitra B - Topoľčany št 12.11. o 17:00 h.

(11.11.) Predohrávka - 3. liga muži: 9. kolo Šurany - Nitra 08 št 12.11. o 18:30 h.

(11.11.) Predohrávka a zmena miesta - 4. liga muži B: 8. kolo Hont. Trsťany/Dud. C - Volkovce pi 13.11. o 18:00 h v Dudinciach.

(11.11.) Výmena stretnutí - 4. liga muži A: 8. kolo Nitra 08 B - Čab B, 19. kolo Čab B - Nitra 08 B.

(10.11.) Výmena stretnutí - 4. liga muži B: 8. kolo SO Levice - Nevrice, 19. kolo Neverice - SO Levice.

(9.11.) Pohreb zosnulého Mariána Machálika bude v stredu 11.11. o 13:00 h na cintoríne na Cabajskej ceste pri krematóriu.

(9.11.) Výmena stretnutí a predohrávka - 4. liga muži B: 8. kolo Tes. Mlyňany - Hronovce št 12.11. o 19:00 h, 19. kolo Hronovce - Tes. Mlyňany.

(7.11.) Predohrávka - 4. liga muži C: 9. kolo Strekov - Bešeňov st 11.11. o 18:00 h.

(7.11.) 3. a 4. liga muži

(7.11.) Slovenský pohár najml. žiakov - 2. turnaj vo Valalikoch

(7.11.) Slovenský pohár najml. žiačok - 2. turnaj vo Valalikoch

(6.11.) Propozície 2. BT ml. žiactva - V. Uherce

(5.11.) S hlbokým zármutkom oznamujeme, že dnes vo veku 55 rokov zomrel Marián Machálik. Česť jeho pamiatke!

(5.11.) Zmena času - 3. liga muži: 8. kolo Vlkas - Ludanice o 15:00 h.

(5.11.) Zmena času - 3. liga muži: 8. kolo Topoľčany - Žitavany o 18:00 h.

(4.11.) Školenie nových rozhodcov a seminár na predĺženie licencie - Bratislava (16.-17. 11.)

(4.11.) Školenie nových rozhodcov a seminár na predľženie licencie - Leopoldov (17.11.)

(4.11.) Školenie nových rozhodcov a seminár na predĺženie licencie - Košice (20.-21. 11.)

(4.11.) Doplnenie súpisky - Topoľčany: Dostál Samuel muži B (4.liga A).

(2.11.) Predohrávka - 4. liga muži A: 7. kolo Čab B - Topoľčany C st 4.11. o 18:30 h.

(2.11.) Výmena stretnutí a predohrávka - 4. liga muži C: 8. kolo Pok. Komárno - Bešeňov št 5.11. o 18:00 h, 22. kolo Bešeňov - Pok. Komárno.

(31.10.) 3. a 4. liga C muži

(31.10.) 2. liga muži

(26.10.) Predohrávka - 3. liga muži: 7. kolo Nitra 08 - Levice B st 28.10. o 19:00 h.

(25.10.) Slovenský pohár ml. žiakov - 1. turnaj v Čadci

(25.10.) Slovenský pohár ml. žiačok - 1. turnaj v Ružomberku

(24.10.) 3. a 4. liga muži

(24.10.) Extraliga a 1. liga muži/ženy

(23.10.) Doplnenie súpisky - N. Zámky: Božík Juraj ml. muži C (4.liga C).

(22.10.) Zmena času - 4. liga muži B: 6. kolo Levice C - Tes. Mlyňany o 15:00 h.

(22.10.) Výmena stretnutí - 4. liga muži B: 6. kolo Č. Kľačany - Neverice, 17. kolo Neverice - Č. Kľačany.

(20.10.) Predohrávka - 3. liga muži: 6. kolo Nitra B - Šurany št 22.10. o 18:00 h.

(20.10.) Predohrávka - 4. liga muži A: 6. kolo Topoľčany C - Klasov B št 22.10. o 18:00 h.

(20.10.) Zmena súpisiek - Šurany: Hurtoň Dušan zrušenie registrácie a vyradenie z družstva muži A (3.liga), Bóla Peter - posun do základu družstva muži A (3.liga) a vyradenie z družstva muži B (4.liga C).

(19.10.) Doplnenie súpisky - SO Levice: Frtús Ladislav muži A (4.liga B).

(18.10.) Predohrávka - 4. liga muži B: 6. kolo Hronovce - Zl. Moravce C po 19.10. o 18:00 h.

(18.10.) 1. liga st. žiaci

(17.10.) 3. a 4. liga muži

(17.10.) Extraliga, 1. a 2. liga muži

(17.10.) Doplnenie súpisky - Raksit Nitra: Kokavec Pavol st. žiaci A (1.liga st. žiaci).

(17.10.) Doplnenie súpisiek - Žitavany: Uhrin Kristián a Bukora Oliver dorastenci A (2.liga dorastenci) a st. žiaci A (1.liga st. žiaci).

(15.10.) Oprava telefónneho čísla vedúceho družstva - Bánov: muži B (3.liga) a muži C (4.liga C) - Poláček Marián (kontakt na pinci).

(15.10.) Predohrávka - 4. liga muži B: 5. kolo SO Levice - Zl. Moravce B pi 16.10. o 20:00 h.

(15.10.) Doplnenie súpisky - N. Zámky: Haulík Manuel st. žiaci B (1.liga st. žiaci).

(15.10.) Doplnenie súpisky - Trnovec: Holovič Rudolf ml. žiaci (družstvá ml. žiaci).

(14.10.) Predohrávka - 3. liga muži: 5. kolo Šurany - Žitavany št 15.10. o 18:00 h.

(14.10.) Predohrávka - 4. liga muži A: 5. kolo Čab B - Žirany B št 15.10. o 18:30 h.

(14.10.) Predohrávka - 4. liga muži B: 5. kolo Č. Kľačany - Levice C št 15.10. o 18:30 h.

(14.10.) Predohrávka - 4. liga muži A: 5. kolo Nitra 08 B - Topoľčany B pi 16.10. o 18:30 h.

(14.10.) Výmena stretnutí - 4. liga muži B: 5. kolo Hont. Trsťany/Dud. C - Tes. Mlyňany, 16. kolo Tes. Myňany - Hont. Trsťany/Dud. C.

(11.10.) Doplnenie súpisky - SO Levice: Kazár Matej muži A (4.liga B).

(11.10.) Výmena stretnutí - 4. liga muži C: 5. kolo Trnovec B - Vlkas B, 20. kolo Vlkas B - Trnovec B.

(11.10.) Predohrávka - 4. liga muži C: 7. kolo Vlkas B - Nána po 26.10. o 17:30 h.

(10.10.) 3. a 4. liga muži

(10.10.) 2. liga muži - dohrávky

(10.10.) Slovenský pohár najml. žiakov - 1. turnaj vo Vranove

(10.10.) Slovenský pohár najml. žiačok - 1. turnaj v Topoľčanoch

(9.10.) Doplnenie súpisky - Topoľčany: Remeň Matúš, Petrlík Juraj a Pánsky Richard muži A (3.liga).

(9.10.) Doplnenie súpisky - Malá: Pásztor Nikolas muži A (4.liga C).

(8.10.) Zmena stretnutia - 4. liga muži A: 4. kolo Žirany B - Nitra C ne 11.10. o 10:00 h (Súťažný poriadok 4.3.7.5.6.d).

(7.10.) Predohrávka - 4. liga muži A: 4. kolo Topoľčany B - Čab B št 8.10. o 18:30 h.

(7.10.) Výmena stretnutí - 4. liga muži C: 4. kolo Bešeňov - Malá, 19. kolo Malá - Bšeňov.

(6.10.) Predohrávka - 3. liga muži: 4. kolo N. Baňa/Podl. B - Nitra 08 št 8.10. o 18:00 h.

(5.10.) Predohrávka - 4. liga muži B: 4. kolo Neverice - Hronovce st 7.10. o 19:00 h.

(5.10.) Výmena stretnutí - 4. liga muži C: 4. kolo Vlkas B - Strekov, 19. kolo Strekov - Vlkas B.

(4.10.) Extraliga dorastenci/dorastenky

(4.10.) 1. a 2. liga dorastenci

(4.10.) Doplnenie súpisky - Trenčín: Svitana Ján dorastenci A (1.liga dorastenci).

(3.10.) 3. a 4. liga muži

(3.10.) Extraliga muži/ženy, 1. a 2. liga muži

(3.10.) Predohrávka - 4. liga muži C: 4. kolo Šurany B - Nána ut 6.10. o 18:30 h.

(2.10.) Doplnenie súpisky - Žitavany: Kramár Matúš muži B (4.liga B).

(2.10.) Zmena času - 3. liga muži: 3. kolo Levice A - Rybník B o 13:00 h.

(2.10.) Zmena času - 4. liga muži C: 3. kolo Nána - Bešeňov o 16:00 h.

(2.10.) Doplnenie súpisky - Hont. Trsťany/Dud.: Páterek Benjamín muži C (4.liga B).

(2.10.) Doplnenie súpisky - V. Uherce: Mellová Paulína a Mellová Dorota dorastenky A (2.liga dorastenci).

(1.10.) Zmena času - 4. liga muži B: 3. kolo Zl. Moravce B - Hont. Trsťany/Dud. C o 18:00 h.

(1.10.) Výmena stretnutí - 4. liga muži A: 3. kol Vráble B - Čab B, 14. kolo Čab B - Vráble B.

(30.9.) Výmena stretnutí - 4. liga muži B: 3. kolo Jur - Neverice, 14. kolo Neverice - Jur.

(29.9.) Predohrávka - 4. liga muži C: 3. kolo N. Zámky C - Bánov C st 30.9. o 18:00 h.

(28.9.) Zmena hracej miestnosti - HRONOVCE (4.liga muži B): Kultúrny dom SIKENICA.

(28.9.) Doplnenie súpisiek - Kolárovo: Szalay Zsolt a Szabóová Csilla dorastenci A (2.liga) a st. žiaci A (1.liga).

(28.9.) Predohrávka a výmena stretnutí - 4. liga muži B: 3. kolo Zl. Moravce B - Č. Kľačany ut 29.9. o 19:00 h, 14. kolo Č. Kľačany - Zl. Moravce B.

(28.9.) Predohrávka - 4. liga muži C: 3. kolo Vlkas B - Pok. Komárno št 1.10. o 17:30 h.

(27.9.) ŠKOLENIA na získanie TRÉNERSKEJ LICENCIE

(27.9.) Slovenský pohár do 21 rokov muži - 1. turnaj vo Valalikoch (dvojhra)   (štvorhra)

(27.9.) Slovenský pohár do 21 rokov ženy - 1. turnaj vo Valalikoch (dvojhra)   (štvorhra)

(27.9.) 1. bodovací turnaj najml. žiactva - V. Uherce

(27.9.) Bodovacie turnaje najml. žiactva - priebežné poradie

(26.9.) Doplnenie súpisky - Klasov: Andelová Lenka muži B (4.liga A).

(26.9.) 3. a 4. liga muži

(26.9.) Slovenský pohár dorastencov - 1. turnaj vo Valalikoch

(26.9.) Slovenský pohár dorasteniek - 1. turnaj vo Valalikoch

(26.9.) Doplnenie súpisky - Vráble: Szolnoki Kristián muži B (4.liga A).

(24.9.) Doplnenie súpisiek - Šurany: Federič Jozef muži A (3.liga) a muži B (4.liga C).

(23.9.) Predohrávka - 4. liga muži B: 2. kolo Jur - SO Levice št 24.9. o 18:00 h.

(23.9.) Predohrávka - 3. liga muži: 2. kolo N. Baňa/Podl. B - Nitra B št 24.9. o 18:00 h.

(23.9.) Zmena súpisiek - Nitra: vyradenie Kasanová Petra a Kazlov Igor muži B (3.liga), doplnenie Revay Ivan muži B (3.liga) a muži C (4.liga A).

(22.9.) Predohrávka - 4. liga muži A: 2. kolo Topoľčany C - Jacovce št 24.9. o 18:00 h.

(22.9.) Predohrávka - 4. liga muži B: 2. kolo Levice C - Neverice št 24.9. o 17:30 h.

(22.9.) Predohrávka - 4. liga muži B: 2. kolo Hont. Trsťany/Dud. C - Hronovce št 24.9. o 18:00 h.

(22.9.) Doplnenie súpisiek - Nitra 08: Štefanka Matúš, Lauko Ján a Stračár Peter ml. muži A a muži B (3. a 4.liga A).

(22.9.) Doplnenie súpisky - Hont. Trsťany/Dud.: Torda Silvester muži C (4.liga B).

(21.9.) Predohrávka - 4. liga muži C: 2. kolo Trnovec B - Močenok st 23.9. o 18:00 h.

(21.9.) Doplnenie súpisky - Hont. Trsťany/Dud.: Korim Ján a Meňuš Stanislav muži C (4.liga B).

(21.9.) Doplnenie súpisky - Šahy/V. Turovce: Cibulya Ladislav ml. muži A (3.liga).

(21.9.) Doplnenie súpisiek - Žitavany: Chudý Norbert muži B (4.liga B), Homola Sebastián dorastenci A (2.liga) a žiaci A (1.liga).

(20.9.) 1. bodovací turnaj ml. žiactva - Nitra

(20.9.) Bodovacie turnaje ml. žiactva - priebežné poradie

(20.9.) Predohrávka - 4. liga muži C: 2. kolo Šurany B - N. Zámky C ut 22.9. o 18:00 h.

(20.9.) Vyradenie zo súpisky - Mojmírovce: Kopček Branislav muži A (4.liga A).

(19.9.) 3. a 4. liga muži

(19.9.) Súpisky družstiev ml. žiactva 2015/16

(18.9.) Doplnenie súpisky - Žitavany: Chudý Norbert muži A (3.liga), Maduda Pavol, Gál Jozef muži B (4.liga B).

(18.9.) Výmena stretnutí a zmena času - 4. liga muži A: 1. kolo Vráble B - Žirany B o 17:30 h, 12. kolo Žirany B - Vráble B.

(18.9.) Zmena času - 4. liga muži B: 1. kolo Neverice - Hont. Trsťany/Dud. C o 16:00 h.

(17.9.) Nová klubová a okresná internetová stránka N. Zámkov: www.ttcinterspead.eu

(17.9.) Výmena stretnutí predohrávky - 4. liga muži B: 1. kolo Žitavany B - Č. Kľačany pi 18.9. o 18:00 h, 12. kolo Č. Kľačany - Žitavany B.

(17.9.) Zmena času predohrávky - 4. liga muži A: 12. kolo Topoľčany C - Topoľčany B pi 18.9. o 15:00 h.

(17.9.) Doplnenie súpisky - Šahy/V. Turovce: Ištokovič Marián muži A (3.liga)

(17.9.) Doplnenie súpisky - PK Komárno: Tóth Juraj muži A (3.liga).

(17.9.) Doplnenie súpisky - Mojmírovce: Laník Peter muži A (4.liga A).

(17.9.) Doplnenie súpisky - SO Levice: Paulík Ivan muži A (4.liga B).

(17.9.) Doplnenie súpisky - Močenok: Gálik Martin muži A (4.liga C).

(16.9.) Propozície 1. BT najml. žiactva - V. Uherce

(16.9.) Seminár trénerov

(16.9.) Predohrávka a výmena stretnutí - 4. liga muži B: 1. kolo Zl. Moravce B - Hronovce pi 18.9. o 19:00 h, 12. kolo Hronovce - Zl. Moravce B.

(16.9.) Doplnenie súpisky - Rybník: Jančo Ján st. muži B (3.liga).

(16.9.) Doplnenie súpisky - Čab: Báleš Erik, Mareček Lukáš a Záhorský Milan muži B (4.liga A).

(16.9.) Doplnenie súpisky - PK Komárno: Bánfalvy František muži A (3.liga).

(15.9.) Doplnenie súpisky - Šurany: Benko Miroslav a Černák Miroslav muži A (3.liga) a muži B (4.liga C).

(14.9.) UPOZORNENIE: striedanie druhého hráča v stretnutí družstiev v aktuálnej sezóne 2015/16 neplatí!!!

(14.9.) Predohrávka - 3. liga muži: 1. kolo Žitavany - N. Baňa/Podl. B pi 18.9. o 19:00 h.

(14.9.) Zmena výsledku - 4. liga muži A: v povinnej predohrávke 9. kola Žirany A - Žirany B ŠTK kontumuje zápas Vanyo N. - Cvetanov na 0:3 z dôvodu druhého striedania hráča domácich.

(14.9.) Doplnenie súpisky - Malá: Joanidis Peter muži A (4.liga C).

(14.9.) Doplnenie súpisky - Nána: Rajtók Jozef muži A (4.liga C).

(14.9.) Zmena súpisiek - Vlkas: doplnenie Billich Ladislav muži A (3.liga) a posun Slovák Tomáš na muži B (4.liga C).

(14.9.) Zmena súpisiek - Šurany: doplnenie Dzíbela Štefan muži A (3.liga) a muži B (4.liga C).

(14.9.) Zmena súpisiek - Topoľčany: doplnenie Kopecký Jakub muži A (3.liga), vyčiarknutie Gogora Martin muži A (3.liga) a muži C (4.liga A).

(14.9.) Zmena súpisky - Hronovce: doplnenie Gašparík Ivan ml. a Weiss Peter muži A (4.liga B), vyčiarknutie Kovács František muži A (4.liga B).

(14.9.) Doplnenie súpisiek - Levice: Kovács František muži B (3.liga) a muži C (4.liga B).

(14.9.) Zmena súpisiek - Nitra 08: Papírnik Ondrej doplnenie muži A (3.liga) a muži B (4.liga A), Lauko Ján vyčiarknutie muži A (3.liga) a muži B (4.liga A).

(13.9.) UPOZORNENIE: Prípadné predohrávky sú podľa Rozpisu obe družstvá povinné oznámiť mailom tajomníkovi zväzu najneskôr 1 deň vopred! Výsledok predohrávaného stretnutia nahlásiť po jeho skončení!

(13.9.) Na www.pinec.info nájdete kompletné súpisky mužov na sezónu 2015/16.

(13.9.) Predohrávka - 4. liga muži C: 1. kolo Vlkas B - Šurany B št 17.9. o 17:30 h.

(13.9.) Predohrávka - 4. liga muži B: 1. kolo Č. Kľačany - Žitavany B pi 18.9. o 18:00 h.

(13.9.) Posun začiatku stretnutia - 3. liga muži: 1. kolo Topoľčany - Vlkas o 15:30 h.

(12.9.) Slovenský pohár st. žiactva - 1. turnaj v Košiciach

(10.9.) Povinné predohrávky - 4. liga muži A: Žirany A a B so 12.9. o 17:00 a ut 15.9. o 17:00, Vráble B a C st 16.9. o 17:00 a št 17.9. o 17:00, Topoľčany B a C št 17.9. o 17:00 h a pi 18.9. o 17:00; 4. liga muži B: Zl. Moravce B a C po 14.9. o 18:30 a št 17.9. o 18:30.

(9.9.) Propozície 1. BT ml. žiactva - Nitra

(9.9.) Odhlásenie zo súťaže - 4. liga muži C: PK Komárno B a Pok. Komárno B. Doplnený Vlkas B (2. miesto MO N. Zámky 2014/15), Pôvodne zostupujúca Dlhá ani družstvá z iných okresov záujem o postup nemali. Keďže v súťaži bude len 13 družstiev, automaticky zostupuje družstvo umiestnené na 13. mieste, prípadné ďalšie podľa vyšších súťaží.

(9.9.) NOVÉ VYŽREBOVANIE 4. LIGA MUŽI C

(8.9.) UPOZORNENIE: Termín zaslania súpisiek a úhrady štartovného je do 10.9.2015!

(8.9.) Bodovacie turnaje, Majstrovstiev kraja a TOP 12 krajov Nitra+Trenčín 2015/2016 (termíny a miesta jednotlivých turnajov sú v sekcii Kalendár)

(8.9.) VYŽREBOVANIE 1. LIGA DORASTENCI

(8.9.) VYŽREBOVANIE 2. LIGA DORASTENCI

(8.9.) VYŽREBOVANIE 1. LIGA STARŠÍ ŽIACI (V základnej časti nebude hrať nasadená N. Baňa/Podl.; Rybník právo priameho postupu nevyužil, preto budú z NR kraja postupovať do finále 3 družstvá! Vráble A a B sú povinné odohrať vzájomné stretnutie do 18.10.2015, termín nahlásiť do 10.10.2015.)

(7.9.) V sekcii Kalendár nájdete už kompletný krajský kalendár.

(7.9.) Povinné predohrávky - 3. liga muži: Levice A a B ut 8.9. o 18:00 h a št 10.9. o 18:00 h.

(6.9.) Upozornenenie - vedúci družstva N. Zámky Richard Gajdoš už používa iba číslo uvedené na pinci (0905 131302).

(1.9.) Oprava čísla vedúceho družstva - Nitra: muži C (4.liga A) - Vajda Tomáš (kontakt na pinci).

(18.8.) Kluby, ktoré majú v rovnakej súťaži dve družstvá, t.j. Levice (3.liga), Topoľčany, Žirany a Vráble (4.liga A), Zl. Moravce (4.liga B), Pok. Komárno (4.liga C) sú podľa SP čl. 4.3.7.5.2. povinné odohrať vzájomné stretnutia medzi svojimi družstvami najneskôr do začiatku súťaže. Termíny nahlásiť tajomníkovi zväzu mailom najneskôr do 10.9.!

(18.8.) VYŽREBOVANIE 3. LIGA MUŽI

(18.8.) VYŽREBOVANIE 4. LIGA MUŽI A

(18.8.) VYŽREBOVANIE 4. LIGA MUŽI B

(18.8.) VYŽREBOVANIE 4. LIGA MUŽI C

(2.8.) Propozície turnaja (Slovenský pohár) - Dudince

(22.7.) V sekcii Kalendár nájdete už termíny 3. a 4. ligy mužov a prvých dvoch turnajov Slovenského pohára mládeže. Ostatné akcie budú postupne dopĺňané.

(22.7.) Prospectus Satelitného okruhu mládeže 2015

(20.7.) Propozície satelitného turnaja - Topoľčany

(8.7.) Zmeny v Súbore predpisov - platné od s. r. 2015/16

(8.7.) Informácie z Konferencie a aktívu NSTZ 3.7.2015

(28.6.) Krajský rebríček mužov k 1.7.2015

(28.6.) Rozpis súťaží 2015/2016 

Správy zo sezóny 2014/2015 nájdete v archíve.